Která řasenka je nejlepší? Podívejte se na náš žebříček!

Nelze popřít, že ženy řasenky milují! Díky nim mohou během několika minut rozvinout plný potenciál svého pohledu a oči krásně definovat. Ne všechny řasenky ale správně plní svůj úkol. Takže stojí za to objevit ty výrobky, které opravdu neselžou!

nejlepší řasenka na řasy

Dokonalá řasenka – pouze nedosažitelný sen nebo realita?

Mnoho žen přijímá skutečnost, že je skoro nemožné najít dokonalou řasenku. Jsou zvyklé, že jejich řasenky mají špatnou výdrž, drolí se nebo slepují řasy k sobě. Ne vždy tomu tak však musí být.

Bohužel, mnoho kosmetických značek se v dnešní době zaměřuje spíše na kvantitu než na kvalitu. V drogeriích se stále objevují novinky od té samé značky, které ale bohužel ne vždy odvádějí svou práci. Tekutá konzistence, nedobrý kartáček – určitě se s tímto problémem již setkala každá žena.

Proto stojí za to podívat se na žebříček TOP 4 nejlepších řasenek, které vám dokážou vrátit víru v tradiční líčení očí.

Tyto řasenky jsou ty nejlepší. Objevte je samy!

Je možné najít ty nejlepší řasenky? Ano, je! Vše, co musíte udělat, je věnovat pozornost:

  • složení řasenky;
  • typu a tvaru kartáčku;
  • konzistenci, určující výdrž produktu.

S ohledem na všechny výše uvedené faktory bylo možné vybrat čtyři řasenky, které jednoznačně deklasují konkurenci. Mrkni na ně!

1. Nanolash Mascara

nejlepší řasenka na řasy

Řasenka Nanolash je vítězem tohoto žebříčku, protože je prakticky dokonalá. Začněme tím, že značka Nanolash umožňuje ženám volbu řasenky podle svých potřeb. Ano, jsou dostupné dvě verze řasenky Nanolash:

Řasenka je navíc dodávána s perfektně tvarovaným kartáčkem, který je vyroben z vysoce kvalitního silikonu a má skvěle tvarované štětinky. Díky tomu řasy při každé aplikaci přesně oddělí a usnadňuje pokrytí řas produktem od kořínků ke konečkům.

Řasenka Nanolash se také vyznačuje mimořádnou výdrží. Nedrolí a neloupe se, takže si ženy mohou bez obav užívat líčení celý den. Navíc se při kontaktu s vlhkostí nerozmazává a nešpiní oční víčka.

2. Lashcode Mascara

nejlepší řasenka na řasy

Lashcode Mascara je dalším výjimečným produktem na líčení řas. Tato řasenka funguje dobře pro většinu uživatelek a všechny pozitivní recenze zveřejněné online jsou tím nejlepším důkazem.

Lashcode Mascara se vyznačuje prodlužujícími a zhušťujícími vlastnostmi. Výsledky jsou dosažitelné již od první vrstvy. Produkt je dodáván se speciálně tvarovaným kartáčkem, aby byla aplikace řasenky opravdovým potěšením a ženy mohly zapomenout na hrudky na řasách.

Pokud jde o výdrž řasenky Lashcode Mascara, ani zde nejsou žádné stížnosti. Řasenka se během dne nedrolí ani neloupe. Faktem je, že ačkoli řasenka není voděodolná, uživatelky uvádějí, že se při vystavení vlhkosti nerozmazává.

3. Collistar Art Design Mascara

Další v řadě je Collistar Art Design Mascara. Je to docela dobrý produkt, jak potvrzují recenze uživatelek. Dodává se se správně tvarovaným kartáčem standardní velikosti, který nečiní potíže při aplikaci. Vzhledem k poměrně hrubým štětinkám by si uživatelky měly dávat pozor, aby si při aplikaci nezamazaly oční víčka.

Drobnou nevýhodou je také výdrž produktu. Bohužel některé z žen naznačily, že se řasenka na konci dne začala loupat a trochu drolit. Neexistují žádné jasné údaje o tom, jak se Collistar Art Design Mascara chová při kontaktu s vlhkostí.

4. Clinique Naturally Glossy Mascara

Čtvrté místo patří Clinique Naturally Glossy Mascara. Jedná se o řasenku s převážně prodlužujícími vlastnostmi. Uživatelky o ní říkají, že je nutné nanést dvě vrstvy produktu, zejména v případě extrémně tenkých a krátkých řas. Životnost je popisována jako dobrá, i když byste se měly připravit na drobné drolení na konci dne.

Kartáček má rovnoměrně rozmístěné štětinky po celé délce hůlky. To činí nanesení řasenky na řasy v koutcích očí poměrně složité a může mít za následek šmouhy na očních víčkách.

Ženy, které stále hledají tu dokonalou řasenku, by měly věnovat pozornost našemu žebříčku. Řasenka Nanolash se ukázala být vítězem, ale další řasenky také ukázaly docela slušný výkon. Tyto řasenky vás určitě nezklamou a umožní vám vytvořit esteticky příjemný a dlouhotrvající make-up!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další článek

Sady pro domácí lifting řas, které vás nezklamou. Podívejte se na žebříček nejlepších produktů

St Kvě 15 , 2024
Přírodní řasy, silně natočené a pozvednuté od kořínků, jsou snem mnoha žen. Splnit si ho lze jednoduchým způsobem – pomocí liftingu a laminace řas. Co to vlastně je? V čem spočívá laminace řas, jak dlouho trvá a můžete si řasy laminovat doma? Podívejte se na přehledný žebříček nejlepších sad pro […]
nejlepší sady na zvedání a laminaci řas