Řasenka Lashcode – perfektní řasy na dosah
podle Veronika
| 715 názory

nejprodávanější řasenka - LashcodePerfektní řasy – to bude výsledek užívání řasenky Lashcode. Tato řasenka kombinuje tři důležité elementy, které se ve výsledku postarají o to, že budete mít krásné, svůdné a černočerné řasy.

Řasenka Lashcode je doplněna o úžasný aplikátor

Aplikátor Lashcode je vysoce kvalitní a nesmírně precizní. Spirála tvořená kvalitním silikonem se postará o to, že se make-up dostane i k těm nejhůře dostupným řasám snadno a rychle. Aplikátor je dostatečně flexibilní k tomu, aby se přizpůsobil potřebám řas a zároveň dostatečně pevný k tomu, aby se s ním snadno pracovalo. To vše ve výsledku znamená, že je aplikace make-upu něco nesmírně jednoduchého.

Řasenka Lashcode má úžasnou konzistenci

Řasenka Lashcode má sametovou, práškovou konzistenci, díky které se o řasy řádně stará, aniž by je jakkoliv zamazala či na nich tvořila žmolky. Pigmenty, nasycené černou barvou, dodávají řasám krásu ať už se nacházíte v jakémkoliv světle. Receptura je promyšlena do těch nejmenších detailů – kosmetika ani nebarví víčka, ani netvoří žmolky. Namísto toho zkrátka dodává řasám jemnost a pružnost. Faktem je, že si řasenka Lashcode uchovává konzistenci po dobu až 6 měsíců.

Řasenka Lashcode obsahuje spoustu o řasy pečujících složek

Řasenka nás nezajala pouze svým skvělým designem, ale také obsahem pečujících složek, které jsou schopné zlepšit vzhled řas. S každým dalším dnem budou řasy krásnější a krásnější. Délka řas také nezůstane stejná, jelikož řasenka pozitivně působí na kořínky řas, díky čemuž se vám řasy prodlouží:

  • Sójový extrakt – jemně hydratuje a vyživuje vlasy díky síle vitaminů (A, E, PP, B1 a B2). Produkt je bohatý na proteiny, sacharidy, lecitin a minerální soli
  • Pšeničný extrakt – dodává vlasům obnovu a výživu díky vyšší koncentraci vitaminu E
  • Pantenol – dodává řasám pružnost, urychluje obnovující procesy v nich probíhající, zlepšuje stav řas a podporuje jejich růst
  • Vitamin E – také znám jako vitamín mládí, je odpovědný za udržování řas v dobrém stavu a za jejich posílení
  • Arginin – zintenzivňuje řasy a dodává jim obnovu a ochranu před dehydratací, kdy jim zároveň dodává i živiny potřebné pro urychlení jejich růstu
  • Baicalein – přírodní substance obsahující sílu anti-oxidantů a flavonoidů, starající se o boj proti stárnutí

Díky schopnosti řas absorbovat ingredience si můžeme být jisti tím, že se na řasách projeví všechny pozitivní složky obsažené v receptuře produktu.