Řasenka Lashcode – perfektní řasy na dosah

nejprodávanější řasenka - LashcodePerfektní řasy – to bude výsledek užívání řasenky Lashcode. Tato řasenka kombinuje tři důležité elementy, které se ve výsledku postarají o to, že budete mít krásné, svůdné a černočerné řasy.

Řasenka Lashcode je doplněna o úžasný aplikátor

Aplikátor Lashcode je vysoce kvalitní a nesmírně precizní. Spirála tvořená kvalitním silikonem se postará o to, že se make-up dostane i k těm nejhůře dostupným řasám snadno a rychle. Aplikátor je dostatečně flexibilní k tomu, aby se přizpůsobil potřebám řas a zároveň dostatečně pevný k tomu, aby se s ním snadno pracovalo. To vše ve výsledku znamená, že je aplikace make-upu něco nesmírně jednoduchého.

Řasenka Lashcode má úžasnou konzistenci

Řasenka Lashcode má sametovou, práškovou konzistenci, díky které se o řasy řádně stará, aniž by je jakkoliv zamazala či na nich tvořila žmolky. Pigmenty, nasycené černou barvou, dodávají řasám krásu ať už se nacházíte v jakémkoliv světle. Receptura je promyšlena do těch nejmenších detailů – kosmetika ani nebarví víčka, ani netvoří žmolky. Namísto toho zkrátka dodává řasám jemnost a pružnost. Faktem je, že si řasenka Lashcode uchovává konzistenci po dobu až 6 měsíců.

Řasenka Lashcode obsahuje spoustu o řasy pečujících složek

Řasenka nás nezajala pouze svým skvělým designem, ale také obsahem pečujících složek, které jsou schopné zlepšit vzhled řas. S každým dalším dnem budou řasy krásnější a krásnější. Délka řas také nezůstane stejná, jelikož řasenka pozitivně působí na kořínky řas, díky čemuž se vám řasy prodlouží:

 • Sójový extrakt – jemně hydratuje a vyživuje vlasy díky síle vitaminů (A, E, PP, B1 a B2). Produkt je bohatý na proteiny, sacharidy, lecitin a minerální soli
 • Pšeničný extrakt – dodává vlasům obnovu a výživu díky vyšší koncentraci vitaminu E
 • Pantenol – dodává řasám pružnost, urychluje obnovující procesy v nich probíhající, zlepšuje stav řas a podporuje jejich růst
 • Vitamin E – také znám jako vitamín mládí, je odpovědný za udržování řas v dobrém stavu a za jejich posílení
 • Arginin – zintenzivňuje řasy a dodává jim obnovu a ochranu před dehydratací, kdy jim zároveň dodává i živiny potřebné pro urychlení jejich růstu
 • Baicalein – přírodní substance obsahující sílu anti-oxidantů a flavonoidů, starající se o boj proti stárnutí

Díky schopnosti řas absorbovat ingredience si můžeme být jisti tím, že se na řasách projeví všechny pozitivní složky obsažené v receptuře produktu.

18 komentářů “Řasenka Lashcode – perfektní řasy na dosah”

 1. Michaela

  Souhlasím 100% s recenzí. Fakt super řasenka!

  Odpovědět
 2. ája

  Nejlepší řasenka, jakou jsem zatím vyzkoušela. Pigment je černočerný, matný a svůdný. Kartáček navíc velice přesně odděluje řasy a dokáže potřít i ty nejkratší řasy. Produkt používám už dva měsíce a přijde mi, že mám pořád dost produktu, se kterým pracovat.

  Odpovědět
 3. Terez

  Rozhodně Jmusím ještě přidat, že ani není potřeba řasy upravovat během dne. Jen tedy řasenka není voděodolná.

  Odpovědět
 4. Dominika

  Produkt jsem objevila vcelku nedávno a jsem rozhodně spokojená. Splňuje všechna má očekávání. Dodává mi účinek falešných řas, ale nelepí je dohromady. Snadno se smyje a opravdu z něj vyzařuje kvalita. Cena je sice negativum, ale musíte brát v potaz to, že řasenka vydrží opravdu dlouho.

  Odpovědět
 5. Jitka96

  tohle musí být nějaká novinka, jelikož o produktu slyším prvně.

  Odpovědět
 6. Ana

  ten kartáček je fakt úžasnej. Až do teď jsem preferovala klasické kartáčky, ale tenhle mě přesvědčil, že cesta ke kráse vede přes silikon. Fakt super!

  Odpovědět
 7. Maruusz

  Můj názor je takový, že řasenka je dobrá, ale stejně preferuji svůj lancome

  Odpovědět
 8. Pavilna

  Mně se zase líbí víc Lashcode, i když jsem roky používala HyponoseLancome. Lashcode je podle mě lepší v tom, že vydrží déle

  Odpovědět
 9. Kata S.

  Žádná kosmetika mi ještě tak neuhranula, jako tahle. Splnila má veškerá očekávání během asi dvou týdnů, kdy jsem si všimla prvních viditelných účinků. Jedná se o úžasnou řasenku!

  Odpovědět
 10. Karol_25

  Tuhle řasenku mám už 2 týdny a nejdříve jsem fakt nechtěla věřit tomu, že by byla tak efektivní. Ale světe div se, mýlila jsem se. Již nemám suché, nevzhledné řasy.

  Odpovědět
 11. BaRa

  super, jen škoda, že neexistuje voděodolná verze

  Odpovědět
 12. Eliška

  Sice se do vody moc nehodí,, ale rozhodně toho vydrží víc, než klasická řasenka

  Odpovědět
 13. Lenka

  proč nemůžu Lashcode najít v drogerii?

  Odpovědět
 14. Pivko

  Pokud se nemýlím, tak je produkt dostupný pouze na stránkách výrobce, tam jsem si jej objednala já.

  Odpovědět
 15. Natka86

  Už jsem si pořídila druhou lahvičku a musím říct, že jsem s produktem naprosto spokojena. Maskara vydrží dlouho a její odstranění je zcela bezproblémové.

  Odpovědět
 16. Klára

  Recenze na většině blogů jsou pozitivní, takže jsem už celkem rozhodnutá, že si produkt pořídím znovu Jnemůžu si na nic stěžovat. Produkt jsem si zamilovala již po prvním užití. Ta černočerná barva je nesmírně okouzlující J

  Odpovědět
 17. Olča

  Super je hlavně to, že si mohu přidat několik vrstev, aniž bych se musela bát toho, že se mi na řasách objeví žmolky.

  Odpovědět
 18. Fíďa

  Super lahvička?

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další článek

Hydratace kůže pomocí Dermedic Tolerans

Čt Dub 21 , 2016
Všichni víme, že hydratace těla je důležitá, voda přece dává život. Ne všichni ale ví, jak správně hydratovat tělo. Obecně řečeno, hydratace těla může být poskytnuta dvěma způsoby: zevnitř a zvenku. Pití vody patří do první kategorie, aplikace kosmetiky, jako například Dermedic Tolerans patří do kategorie druhé. Dermedic Tolerans je […]