BEST-SELLER – získejte objemné a plné vlasy díky Nanoil Hair Volume Enhancer

Máte vlasy, které rychle ztrácejí svůj objem? Faktem je, že tento typ vlasů je dán hlavně našimi geny, ale produkty, které každodenně užíváme pro péči o vlasy či pro jejich styling mají na finální výsledek také vliv. I v případě, že máte jemné vlasy, si můžete stále zajistit krásný a objemný účes! Existuje totiž jednoduché řešení, kterým je sprej pro dodání objemu od Nanoil!

nanoil hair volume enhancer

Nanoil Hair Volume Enhancer – skvělý stylingový primer

Nanoil Hair Volume Enhancer je stylingový primer pro všechny typy vlasů, včetně těch jemných, hustých, mastných a řídkých. V případě, že užíváte tento produkt od Nanoil již není nutné aplikovat jakékoliv jiné pre-styling produkty. Efektivně vyživí vaše vlasy. Okamžitě po aplikaci zvedá vlasy u kořínků a dodá jim objem a plnost. Účes vám díky jeho působení vydrží po celý den!

Produkt pro větší objem vlasů od Nanoil: jaké obsahuje ingredience?

Znáte nějaký jiný podobný produkt, který by byl tak efektivní při zkrášlení a dodání objemu? Ani my ne! Nanoil Hair Volume Enhancer naprosto předčil očekávání a zajistil si místo té nejefektivnější kosmetiky ve své kategorie. Jaké obsahuje ingredience?

● Keratin – vláknitý protein, který dokáže obnovit vlasy, zvednout je u kořínků a dodat jim lesk. Jedná se o efektivní posilující složku, která vlasům dodává objem.

● Pantenol – všemi vychvalovaný pro-vitamin B5, který zajišťuje vlasům hydrataci, lesk a hebkost.

● Pšeničné proteiny – nesmírně efektivní živiny, které chrání vlasy před poškozením.

● Vitamin B3 – zvlhčovací složka, která vlasům dodává hydrataci a udržuje je v co nejlepším stavu nutném pro zdravý růst.

● Vitamin E – jinak známý jako vitamin mládí – jedná se o antioxidant s účinkem proti stárnutí.

Produkt pro větší objem vlasů od Nanoil – jak na aplikaci

Tento produkt pro větší objem vlasů se velice snadno aplikuje. Kromě toho jej můžete aplikovat hned několika různými způsoby (po mytí, na vlhké vlasy, před natáčkami a také na zcela suché vlasy). Díky skvělému aplikátoru můžete vlasům kdykoliv zajistit objem. Kromě toho vydrží opravdu dlouho, jelikož k jednomu užití vám vystačí 3-4 dávky. Při aplikaci nejprve naneste sprej na vlasy, které si následně pročešete a následně klidně i za pomoc fénu provede styling tak, jak jste zvyklí. Nanoil Hair Volume Enhancer zvedá vlasy od konečků, kdy jim okamžitě zajišťuje objem, lesk a měkkost. Rozlučte se s nevzhlednými a zatížený vlasy jednou pro vždy!

Nanoil Hair Volume Enhancer – proč se jedná o nejoblíbenější produkt pro větší objem vlasů? Protože zajišťuje následující:

1. Objem vlasů, který vydrží po celý den.

2. Lehká textura, která vlasy nezatěžuje ani nemastí.

3. Nanoil Hair Volume Enhancer je jediným produktem ve své kategorii, který obsahuje pšeničné proteiny, vitamin B3 (niacin), keratin, vitamin E a pantenol (provitamin B5).

4. Lesklé, hebké a hloubkově hydratované vlasy.

5. Chrání před vnějšími faktory, mechanickým poškozením a toxiny. ze vzduchu.

6. Snadná a efektivní aplikace zajišťující skvělé účinky!

Chcete si zajistit efektivní péči pro maximální objem vlasů? Přidejte do své každodenní stylingové rutiny Nanoil Hair Volume Enhancer. Jedná se o efektivní primer doporučovaný jak zákazníky, tak profesionály! Můžete si jej objednat z pohodlí domova na www.nanoil.us

Další článek

Kosmetické vlastnosti heřmánku - bomba v oblasti péče o pokožku

Čt Zář 3 , 2020
Bylinná kosmetika je opět trendy. Heřmánek v dnešní době zažívá boom a prezentuje se ve zcela novém kabátku, jakožto složka kosmetických produktů s vyhlazujícím a rozjasňujícím účinkem. Znáte všechny vlastnosti heřmánku? Pojďme se na ně podívat! Jsme spíše nakloněni snadno dostupným ingrediencím. Heřmánek je rostlina s charakteristickým aroma. Nejčastěji si […]