Březová voda v péči o vlasy. Vlastnosti, výhody a účinky

Užívá se už nesmírně dlouho, zajišťuje úchvatný účinek a je zcela přírodní. Co to je? Je to březová voda – naprostá bomba v oblasti péče o vlasy a pokožku hlavy. Pojďme se tedy podívat na to, jak funguje, jaké jsou její vlastnosti a jaké můžeme očekávat účinky v případě, že se ji rozhodneme vyzkoušet.

Co je to březová voda?

Březová voda se užívá pro péči o pokožku a o vlasy, kdy účinkuje jako obličejová tónovací kosmetika, proplach vlasů a krém na pokožku hlavy. Březová voda je směsí březové šťávy a ethyl alkoholu. Produkt se vyrábí jak pro industriální, tak domácí použití. Díky obsahu alkoholu nemůžete produkt pít. Na druhou stranu ale můžete pít pouze samotnou březovou šťávu, bez příměsi alkoholu.

Březová voda – kosmetické použití

Díky obsahuje alkoholu je nutné sledovat při užívání produktu stav naší pokožky. Pokud vám kdykoliv přijde, že je vaše pokožka příliš suchá, přestaňte s aplikací produktu. Jak březovou vodu používat? Můžete ji aplikovat na pokožku hlavy a obličeje, kde bude bojovat proti pigmentovými skvrnami. nechte produkt na pokožce působit několik hodin, či klidně celou noc. Březová voda je nesmírně levná a jedna lahvička by vám měla vydržet celý měsíc. Pokud chcete, můžete si také pořídit kosmetiku na bázi březové šťávy.

Březová voda pro péči o vlasy a pokožku

Březová voda se o naše vlasy a naši pokožku naprosto prvotřídně stará. Podporuje růst vlasů, posiluje kořínky a pomáhá eliminovat lupy a mastnotu. To je možné díky obsahu vitaminu B. Březová voda také obsahuje kyselinu salicylovou, díky které bude pokožka osvěžená. Pomáhá také regulovat funkci mazových žláz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další článek

Péče o krásu za pomoci síly přírody. Zelená kosmetická hlína pro péči o vlasy a pokožku, kterou lze také pít

St Čvc 8 , 2020
Zelená hlína je jedním z nejlépe hodnocených produktů pro péči o vlasy a pokožku. Pokud chcete o svou pokožku pečovat zcela přírodně, zelená hlína je právě pro vás. Vyzkoušejte ji a objevte všechny její vlastnosti a účinky. Co je to zelená hlína? Zelená hlína je jednou z nejpopulárnějších a nejúčinnějších […]