Klobouk dolů! Péče o vlasy v 7 krocích

Krok 1: Zvolte správnou šampon

Pokud chcete být ve vlasové péči úspěšní, začněte s výběrem vhodného šamponu. Každý typ vlasů vyžaduje speciální druh šamponu – bohatý a krémový pro suché vlasy, lehčí pro mastné vlasy atd. Ujistěte se, že šampon a kondicionér, který používáte, je navržen tak, aby vyživoval a posiloval vaše vlasy a zabránil jejich poškození.

Krok 2: Nechte ho nastavit

Po umytí si nechte své vlasy chvíli odležet. Nechte ho nastavit bez toho, abyste do toho intenzivně česali. Mírné česání vlasů před jejich úplným zaschnutím může vést k poškození. Nechte své vlasy odpočinout a pokuste se jim nechat mírně zaschnout ještě ve sprše.

Krok 3: Plesnivý záliv malým kondicionérem

Máte-li jemné vlasy, doporučujeme použít kondicionér bohatý na hydrataci, aby nedošlo k jejich dráždění nebo poškození. Naneste kondicionér do celé délky vlasů a ponechte ho, dokud jste v jeho sprše. Poté opláchněte čistou vodou.

Krok 4: Nechte je přirozeně vyschnout

Nepoužívejte fén pro rychlé vysoušení. Jít si v klidu s přírodním vysoušením vlasů. To vám umožní minimalizovat účinky vysoušení a pomůže vlasům zůstat zdravé a hydratované.

Krok 5: Ovládnutí vlasů

Kartáčování vašich vlasů by mělo být prováděno opatrně. Vlasy by se neměly příliš česat, aby se zabránilo poškození. Použijte šetrný kartáč nebo ručník, abyste citlivě rozčesali své vlasy po jejich úplném vyschnutí.

Krok 6: Olejujte vlasy

Používání olejů ve vlasech nejen nabízí další hydrataci, ale také pomáhá minimalizovat statický efekt vlasů. Použijte olej, jako je ricinový olej nebo olivový olej na kořeny či délky vlasů, abyste obnovili jejich zdraví, shine a lesk.

Krok 7: Stylování do party

Nyní, když jsou vaše vlasy připraveny na použití, můžete je stylizovat do party. Zde můžete použít širokou paletu produktů pro fixaci a získání požadovaného stylu.

Výsledek

Kvalitní vlasová péče je klíčem k získání a udržení hezkých, zdravých a lesklých vlasů. Pro dosažení tohoto cíle je třeba si vybrat správný druh šamponu, nechat vlasy odpočinout, hydratovat až po stylizaci. Takže pokud ještě nejste připraveni na návštěvu Party pak to otestujte s tímto 7 krokovou rutinou pro vlasovou péči a klobouk dolů!

Další článek

Která řasenka je nejlepší? Podívejte se na náš žebříček!

Čt Bře 21 , 2024
Nelze popřít, že ženy řasenky milují! Díky nim mohou během několika minut rozvinout plný potenciál svého pohledu a oči krásně definovat. Ne všechny řasenky ale správně plní svůj úkol. Takže stojí za to objevit ty výrobky, které opravdu neselžou! Dokonalá řasenka – pouze nedosažitelný sen nebo realita? Mnoho žen přijímá […]
nejlepší řasenka na řasy