Žebříček 6 nejlepších umělých trsových řas pro domácí použití

Domácí prodloužení řas? Dnes je to možné! Mnoho kosmetických značek příchází na trh se svými trsovými řasami, aby si je ženy mohly aplikovat samy doma. Každá kosmetická značka samozřejmě tvrdí, že prívě ten její výrobek je ten nejlepší. Jak to ve skutečnosti je? Objevte TOP 6 produktů pro vlastní domácí prodloužení řas!

TOP 6 trsových řas pro domácí aplikaci – na co jsme při hodnocení tohoto žebříčku přihlíželi?

Vybrat absolutní TOP 6 produktů na domácí prodloužení řas nebylo vůbec jednoduché. Mnoho kosmetických značek silně propaguje své řasy a ženy je dychtivě testují.

Zároveň stojí za zmínku, že cluster řasy pro domácí aplikaci lze s úspěchem použít i v profesionálním kosmetickém salonu. To však neznamená, že by jejich aplikace měla trvat déle než 2 nebo 3 hodiny. Tyto trsové řasy se nanášejí během několika minut a jejich životnost také stojí za to.

Při výběru TOP 6 výrobků pro domácí prodlužování řas jsme vzali v úvahu všechny tyto aspekty. Všechny níže uvedené produkty vám umožní si vytvořit krásné řasy během několika minut. Kromě toho by tyto trsové řasy měly vydržet alespoň několik dní.

Kromě výše uvedených vlastností bylo hodnocení provedeno na základě estetického vzhledu samotných trsových řas. Měly by splynout s přírodními řasami, aniž by je příliš zatěžovaly. Trsové řasy by také měly být rozmanité, abyste si s nimi mohly vytvořit jakýkoli efekt – jak Russian Volume, tak přírodní vzhled pro každodenní nošení.

Náš žebříček TOP 6 umělých řas by měl poskytnout pomocnou ruku všem ženám, které přemýšlí, po které sadě sáhnout!

Bezkonkurenční TOP 6 – nejlepší trsové řasy pro domácí prodloužení řas

V poslední době se na kosmetickém trhu objevilo několik kosmetických značek, které si rychle získaly uznání mezi ženami. Tyto značky také přišly s novinkou: trsové řasy pro domácí použití, aby každé ženě usnadnily rychlou změnu vzhledu.

Existuje mnoho aspektů, kterými by se ženy měly řídit při výběru umělých řas. Přesto důvěryhodná značka a dobrý produkt vám určitě zajistí úspěch. Seznamte se tedy s TOP 6 hotovými cluster řasami pro domácí aplikaci!

1. Trsové řasy Nanolash – DIY Eyelash Extensions

Nanolash je mezi ženami po celém světě skutečně respektovanou značkou. Již nějakou dobu je v popředí produktů v péči o řasy a stylingu. Novinka DIY Eyelash Extensions okamžitě přitáhla pozornost mnoha žen. Není to žádným překvapením, protože aplikace těchto cluster řas prvotřídní kvality vyžaduje pouhých 10 minut vašeho času.

DIY Lash Extensions se velmi snadno používají. Tyto trsové řasy jsou perfektní jak pro zkušené kosmetičky, tak pro ženy, které v této oblasti teprve začínají.

V jednom pouzdře najdete 36 trsových řas. Ženy si navíc mohou vybrat z 8 různých stylů. To vám umožní vytvořit si jakýkoli styl, který si přejete. Pouzdro obsahuje řasy ve 3 délkách: 10 mm, 12 mm a 14 mm.

Také si můžete pořídit kompletní sadu na prodloužení řas od Nanolash. Obsahuje všechny doplňky Nanolash jako je bonder, sealer, speciální pinzeta a remover.

Nelze popřít, že DIY Lash Extensions od Nanolash jsou vítězným produktem. Jsou vhodné pro profesionální i domácí použití. Navíc výsledky jedné aplikace mohou vydržet až 5 dní. Přicházejí v různých délkách a stylech, ze kterých si můžete vybrat. Ženy si tak mohou libovolně vytvořit požadovaný vzhled, aby vynikl plný potenciál jejich pohledu.

DIY Eyelash Extensions jsou ultralehké, jemné a dokonalé trsové řasy pro domácí použití. Krásně splynou s vašimi přírodními řasami. Jsou na tenkém proužku, který fenomenálně zakryvá spojovací body. Z těchto důvodů tento produkt od Nanolash obsadil právě první místo v našem žebříčku.

2. Ardell X-tended Wear Lash System KIT

Ardell X-tended Wear Lash System KIT je dalším výrobkem, který stojí za pozornost. Některé detaily však potřebují ještě trochu doladit.

Cluster řasy od Ardell vynikají svou jemností a lehkostí. Při nošení jsou prakticky nepostřehnutelné. Řasy jsou o něco tlustší než DIY Eyelash Extensions od Nanolash. Kvůli tomu nevypadají tak přirozeně.

V krabičce jsou různé velikosti řas, takže si snadno vytvoříte look, který se vám líbí.

Sada obsahuje i základní příslušenství, které má usnadnit aplikaci. Výrobce upozorňuje, že celý proces by neměl trvat déle než 10 minut. Uživatelky, které již produkt testovaly, však uvedly, že jim to trvalo o něco déle. Trsy lze aplikovat jak na přírodní řasy, tak pod ně. Uživatelky si mohou samy vybrat způsob aplikace, který jim vyhovuje.

Výrobce také uvádí, že řasy z Ardell X-tended Wear Lash System KIT vydrží několik dní. V případě DIY Lash Extensions byla životnost jedné aplikace 5 dní. V tomto případě to ale není přesně specifikováno. Diskutabilní je i možnost opětovného použití řas po jejich odstranění – jejich kvalita totiž může negativně ovlivnit jejich životnost.

3. KISS Falscara Starter Kit

Falscara Starter Kit od značky KISS je dalším produktem, který si zaslouží vaši pozornost. Předpokládá se, že aplikace těchto umělých řas vám zabere pouze 10 minut.

KISS Falscara Starter Kit se trochu liší od ostatních výrobků. Za prvé, umělé řasy jsou jemné jako peříčka a symetricky rozmístěné na proužku. Součástí sady je také aplikátor a další příslušenství, které vám pomůže s aplikací. Přípravky v sadě jsou bohužel dodávány v menším objemu než produkty od konkurence, takže jsou méně účinné. Sada navíc neobsahuje remover ani overnighter, které jsou nezbytné pro delší životnost trsových řas.

Řasy jsou velmi jemné a proto se mohou snadno poškodit. Díky speciálnímu přípravku na noc – overnighteru – je možné prodloužit životnost aplikace, ale zároveň to má dopad na opakovatelné použití trsových řas.

Celá sada je dostupná s řasami v jedné velikosti (v sadě od Nanolash získáte 3 délky řas v jednom pouzdře), i když uživatelky mají na výběr z několika stylů. Proto je nemožné si vytvořit vzhled řas dle libosti.

Bezesporu se jedná o produkt, který vám pomůže s domácím prodloužením řas. Na rozdíl od trsových řas od Nanolash jsou však v pouzdře pouze řasy ve stejné délce. To omezuje možnosti vaší aplikace.

4. Velour Xtensions Kit

Velour Xtensions Kit nabízí cluster řasy s výsledkem jako ze salonu. Stejně jako u ostatních umělých řas zařazených do žebříčku by aplikace produktu neměla trvat déle než 10 minut.

Výrobce však uvádí, že první domácí aplikace těchto trsů může vyžadovat určitou trpělivost. Musíte se totiž naučit, jak je nanést asi 1 mm od vašich přirozených řas.

Velour Xtensions Kit je dodáván s umělými řasami, které si můžete aplikovat samy doma. Pomohou vám vytvořit si jakýkoli vzhled řas včetně efektu Russian Volume. V jedné sadě uživatelky najdou řasy ve 3 délkách, což je již naprostý standard.

Nabízejí také různé typy natočení, což usnadňuje přizpůsobení vzhledu řas. Součástí sady je samozřejmě také bonder a další příslušenství.

Výrobce sady Velour Xtensions Kit přesně nespecifikuje, jak dlouho lze řasy nosit na očích, což se zdá být ve srovnání s cluster řasami od Nanolash docela průměrná doba. Je pouze naznačeno, že vše závisí na individuální predispozici. Uživatelky by měly pamatovat na to, že řasy by neměly přijít do kontaktu s vodou po dobu 24 hodin po aplikaci. Neexistují také žádné informace o možnosti opětovného použití řas.

5. Invisi Lash Kit by Tatti

Tatti’s Invisi Lash Kit obsahuje trsové řasy pro vlastní prodloužení, které jsou navrženy tak, aby proměnily váš vzhled za pouhých 10 minut. Tyto řasy jsou jemné a esteticky příjemné. Jsou navrženy tak, aby napodobily vaše přirozené řasy. Jejich nespornou výhodou je, že sada obsahuje 40 trsů ve 4 délkách – od 8 do 14 mm. To vám umožní vytvořit různé styly řas včetně kočičích očí, Russian Volume nebo přirozený look pro každodenní nošení.

Významnou nevýhodou tohoto výrobku je proužek, na kterém jsou trsy nasazeny. Výrobce vsadil na průhledný proužek, který nemaskuje spojovací body tak efektivně jako ten černý a také nepřináší efekt vizuálně hustších řas u kořínků.

Řasy od Tatti zaručeně vydrží 3 až 5 dní. Výrobce však podotýká, že hodně záleží na správné péči. Čím lépe se uživatelky o své řasy starají, tím déle je mohou nosit. Pro srovnání, DIY Lash Extensions garantují životnost až 5 dní bez ohledu na jejich péči.

6. Lilac St Intro Starter Kit

Lilac St Intro Starter Kit poskytuje profesionální umělé řasy pro domácí aplikaci. Jsou z poměrně lehkého materiálu a mají tenký černý proužek, který vám umožní vytvořit přirozený vzhled.

Řasy sady Lilac St Intro Starter Kit jsou vysoce kvalitní produkt. Snadno je nanesete za cca 10-15 minut. Sada obsahuje předem připravené řasy v různých délkách a také potřebné příslušenství pro celý stylingový proces.

Životnost je stanovena na 5 dní. Výrobce jasně říká, že vše závisí na správné aplikaci. Po nanesení umělých řas na vaše přírodní řasy se doporučuje trsy jemně přitlačit, a také řasy před aplikací natočit kleštičkami.

Tato sada pro domácí aplikaci vám umožní vytvořit různé styly vašich řas. Trsy lze libovolně měnit a stylingovat, dokud nedosáhnou požadovaných výsledků.

Ve srovnání s DIY Eyelash Extensions od Nanolash, tento produkt není ten nejlepší. Jeho výdrž je sporná, stejně jako jednoduchost aplikace. Počet trsů také není povzbudivý – zatímco drahý startovací kit jich obsahuje 30, náhradní balení obsahuje pouze z 10 trsů.

TOP 6 nejlepších trsových řas pro domácí aplikaci – přehled hodnocení

Představili jsme vám 6 produktů, které vám umožní zcela změnit vzhled během několika minut. Tyto umělé řasy pro domácí použití pocházejí od různých značek, ale všechny se vyznačují vysokou kvalitou, životností a jednoduchou aplikací.

Přesto mají všechny výrobky zařazené do tohoto žebříčku mnoho výhod a liší se pouze v drobnostech. Při rozhodování byste se měly řídit především tím, jakého efektu chcete dosáhnout. Stojí za to věnovat pozornost jak délce, tak typu natočení.

S trsovými řasami pro vlastní domácí aplikaci může každá žena dosáhnout svého vysněného pohledu. Budete vypadat přirozeně a proces vám zabere jen pár minut. Jednoduchá a pohodlná aplikace by vám neměla způsobit sebemenší problém.

Při rozhodování o konkrétní sadě pamatujte na své vlastní preference. Dosáhnete tak těch nejlepších možných výsledků a díky svému novému pohledu se budete cítit sebejistá, jak nikdy předtím!

Další článek

Klobouk dolů! Péče o vlasy v 7 krocích

Čt Čvn 15 , 2023
Krok 1: Zvolte správnou šampon Pokud chcete být ve vlasové péči úspěšní, začněte s výběrem vhodného šamponu. Každý typ vlasů vyžaduje speciální druh šamponu – bohatý a krémový pro suché vlasy, lehčí pro mastné vlasy atd. Ujistěte se, že šampon a kondicionér, který používáte, je navržen tak, aby vyživoval a […]