ColorCuts Thermal Foam Strips – novinka pro vaše kadeřnictví

Chcete si zajistit precizní, vícevrstvé barvení vlasů, ale nebaví vás zdlouhavé nastříhávání a příprava hliníkové folie? Značka ColorCuts má v nabídce něco, co by se vám mohlo zamlouvat! Inovativní termální pěnové proužky k barvení vlasů – Highlighting Foam Strips – jsou profesionální pomůckou, která vám pomůže zvýšit úroveň služeb poskytovaných ve vašem salonu.

ColorCuts – absolutní špička ve své kategorii

Profesionálové musejí udržovat krok s trendy. Pouze tak si dokáží udržet svůj kruh spokojených zákazníků. Proužky ColorCuts zajistí barvení vlasů tu nejvyšší možnou kvalitu a bezkonkurenční komfort. Získáte také 100% kontrolu nad celým procesem barvení.

Barvení bude rychlejší, pohodlné profesionální. Kromě toho zajistíte klientům maximální komfort. Co víc si přát? Tyto krásné, polystyrenové termální proužky vám zajistí vše potřebné pro profesionální barvení vlasů. Hodí se přitom ke každé technice. Lehký materiál pěnových proužků zajišťuje úžasné výsledky a přesnost.

Unikátní materiál udržuje optimální teplotu vlasů, kdy minimalizuje poškození. Highlighting Foam Strips vám umožňují zajistit klientovi krásnou barvu vlasů bez podráždění pokožky. Mohou usnadnit práci celého vašeho personálu, jejich aplikace je nesmírně snadná a co je nejlepší, jde je užívat opakovaně, kdy vám ušetří peníze.

pěnové proužky od ColorCuts

Jsou vyrobeny z 80% z recyklovaného materiálu. Jedno balení obsahuje celkem 200 proužků o rozměru 100×350 mm, což je činí vhodnými i pro opravdu dlouhé vlasy. Po použití je můžete umýt v myčce až 3x, takže jedno balení nabízí asi 800 použití! Šetříte tak jak peníze, tak přírodu.

ColorCuts barvící pěnové proužky:

  • mohou usnadnit práci vašeho personálu,
  • jsou lehké a pružné,
  • jsou již nastříhané a připravené a okamžitému použití,
  • bio-rozložitelné a vytvořené v harmonii s přírodou,
  • po kontaktu s barvícími látkami začnou lepit,
  • umožňují styling a přípravu jedinečných účesů,
  • jsou z polystyrenové pěny,
  • zajišťují vám plnou kontrolu nad procesem barvení vlasů,
  • 200 kusů v jednom balení,
  • rozměr 100×305 mm, hodí se tak i dlouhým vlasům.

Barevné termální Highlighting Foam Strips

Tato kadeřnická pomůcka dokáže vylepšit vaše kosmetické služby a dodat vašemu salonu patřičný luxus. Značka ColorCuts přišla na trh s bio-rozložitelnými a snadno použitelnými pěnovými proužky. Jsou k dispozici v šikovném balení lze je použít dohromady až 800x.

Proužky jsou připraveny k okamžitému použití a byly předem nastříhány. Při kontaktu s vlhkostí začnou lepit, takže vám z vlasů nesjedou dolů. Nemusíte ohýbat okraje, úplně stačí pěnový proužek přehnout na polovinu. Zajišťují vám plnou kontrolu nad každým krokem barvení. Získáte úžasný, přesný a přirozený účinek.

ColorCuts Highlighting Foam Strips

Tyto proužky kombinují technologický pokrok s péčí o životní prostředí a umožňují vašemu salonu pracovat opět o něco efektivněji. Ušetřete čas vašemu personálu. Držte se s novými trendy a získejte další spokojené zákazníky.

Proužky ColorCuts umožňují udržovat maximální hygienické standardy. Vytvářejte unikátní balayage, melíry, či zákazníkům připravte uhrančivé a zcela unikátní účesy. Proužky vám nabízejí maximální komfort a kontrolu. Odlište se od konkurence a sáhněte po biologicky rozložitelné pomůcce, která je šetrná vůči životnímu prostředí.

Vice informací naleznete na oficiálních stránkách – colorcuts.mt

Další článek

Nanobrow Microblading Pen - Už žádné mezery v obočí!

Út Kvě 31 , 2022
Mnoho žen není spokojeno se vzhledem svého obočí. Denně používají nejrůznější produkty na úpravu obočí. Obočí je třeba definovat, ale nepřehánět to. V posledních letech se trendy v líčení obočí zcela změnily. Výrazně definované obočí vystřídalo přirozenější, načechrané obočí. Jak ale vytvořit módní líčení, když je obočí tenké a téměř […]
přirozená definice obočí