Gel na laminaci obočí Nanobrow Lamination Gel

Nanobrow gel na obočí recenze

Efekt laminace obočí bez návštěvy kosmetického salonu? Je to možné! Gel na obočí Nanobrow Lamination Gel nabízí jedinečné možnosti. Vyzkoušejte unikátní produkt na obočí, který zvýrazňuje barvu obočí a dodává mu tvar, po kterým toužíte. Podívejte se, jak na to.

Gel na obočí Nanobrow Lamination Gel přináší dlouhotrvající efekt laminace obočí. Pomocí tohoto gelu vykouzlíte dokonale definované, přirozeně zvýrazněné obočí, které si udrží svůj tvar po celý den. Díky gelové konzistenci a praktickému kartáčku je aplikace produktu snadná a rychlá.

Gel na obočí Nanobrow Lamination Gel pro krásu a výdrž

Gel na laminaci obočí Nanobrow Lamination Gel si poradí i s velmi nepoddajným obočím. Obsahuje ricinový olej, který vyživuje a regeneruje tenké a řídké obočí, dodává mu maximální hustotu a dokonalý tvar a chrání ho před poškozením.

Díky této gelové řasence docílíte dlouhotrvajícího a elegantního líčení obočí v mžiku oka. Můžete ji použít v kombinaci s pomádou na obočí, tužkou, nebo dalšími produkty na líčení obočí z řady Nanobrow. Je ideální jako poslední krok v líčení obočí. Aplikace je zcela nenáročná – gelová řasenka na obočí udělá vše za vás!

Nanobrow Lamination Gel – Gel na obočí

Dostupné v různých barvách:

Gel na laminaci obočí, který je perfektní pro všechny typy obočí

Praktický kartáček precizně odděluje chloupky a umožňuje snadno vytvářet tvar obočí, který vydrží po celý den. Poradí si i s krátkými a nepoddajnými chloupky. Neslepuje obočí a nevytváří hrudky. Rovnoměrně obalí každý chloupek a dodá mu maximální objem. Obočí je poddajné a krásně tvarovatelné.

Jednoduše dokonalý gel na obočí

Není divu, že se stal oblíbeným produktem na obočí mnoha zákazníků po celém světě. Je dostupný ve 4 odstínech, takže si snadno vyberete ten správný pro vás. Zákazníci oceňují praktický aplikátor a úžasnou výdrž. Užívejte si skvělý pocit z bezchybně nalíčeného obočí po celý den i vy!

Gel je k dostání v elegantní nádobě a poradí si i s těmi nejneposlušnějšími chloupky. Už nebudete muset trávit dlouhé hodiny před zrcadlem a pokoušet se o makeup, jaký si představujete. Kosmetika Nanobrow byla navržena tak, aby vám usnadnila aplikaci makeupu.

Nanobrow gel na obočí

Dokonalé obočí v mžiku oka – Nanobrow Lamination Gel

S tímto jedinečným gelem na obočí můžete vytvářet všechny tvary, které chcete. Vaše obočí bude vypadat zdravě, hýčkaně a elegantně. Stačí nanést malé množství gelu Nanobrow Lamination Gel na nenalíčené obočí, nebo s ním zakončit makeup obočí vytvořený pomocí dalších Nanobrow produktů. A je hotovo! Kartáček účinně odděluje každý jednotlivý chloupek.

Toužíte po silnější fixaci? Pročesejte chloupky proti směru růstu a poté je učešte zpět do  přirozeného směru. Je to snadné! Výsledkem je krásně definované obočí, které vypadá bezchybně po celý den!

Nanobrow Lamination Gel můžete používat samostatně nebo v kombinaci s dalšími makeup produkty na obočí z řady Nanobrow. Dodejte svému obočí definici pomocí tužky, pomády, mýdla nebo jakéhokoli jiného produktu. Z široké nabídky produktů značky Nanobrow si vybere každý!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Nanobrow (@nanobrow.official)

Další článek

ColorCuts Thermal Foam Strips - novinka pro vaše kadeřnictví

St Úno 23 , 2022
Chcete si zajistit precizní, vícevrstvé barvení vlasů, ale nebaví vás zdlouhavé nastříhávání a příprava hliníkové folie? Značka ColorCuts má v nabídce něco, co by se vám mohlo zamlouvat! Inovativní termální pěnové proužky k barvení vlasů – Highlighting Foam Strips – jsou profesionální pomůckou, která vám pomůže zvýšit úroveň služeb poskytovaných […]
barvící proužky na vlasy Color Cuts