Sady pro domácí lifting řas, které vás nezklamou. Podívejte se na žebříček nejlepších produktů

Přírodní řasy, silně natočené a pozvednuté od kořínků, jsou snem mnoha žen. Splnit si ho lze jednoduchým způsobem – pomocí liftingu a laminace řas. Co to vlastně je? V čem spočívá laminace řas, jak dlouho trvá a můžete si řasy laminovat doma? Podívejte se na přehledný žebříček nejlepších sad pro lifting a laminaci řas, díky nimž budou tyto zákroky jednodušší než kdykoli předtím.

nejlepší sady na zvedání a laminaci řas

Lifting a laminace řas – co to obnáší?

Kosmetický průmysl již přinesl celou řadu různých řešení pro ženy, které chtějí pečovat o svůj vzhled. A již mnoho let můžeme využívat mimo jiné i lifting a laminaci řas. Co jsou tyto procedury zač? Dříve byly známé pod zcela jiným názvem. Populární trvalá na řasy však byla nahrazena univerzálnějším liftingem a laminací řas.

Co je to lifting řas, jak dlouho trvá a jak tato procedura funguje? Jedná se o rychlou a neinvazivní metodu úpravy řas, jejímž cílem je jejich správné pozvednutí. Po lash liftingu jsou řasy od kořínků nadzvednuté a správně natočené po dlouhé týdny. Lifting řas vyžaduje použití speciálních přípravků, které umožňují pozměnit tvar přirozených řas a dodat očím výraznější rysy.

Co všechno obnáší laminace řas, jak dlouho tato aplikace trvá, a proč stojí za to ji vyzkoušet? Tento postup se často kombinuje s liftingem řas. Díky němuž lze řasy posílit, ztmavit a dodat jim potřebnou výživu. Po laminaci jsou řasy i opticky silnější. Jedná se o ideální volbu pro ženy, které milují své přirozené řasy.

Nejzajímavější liftingové sady – žebříček nejlepších produktů

Následující výběr může pomoci každému, kdo hledá profesionální sadu na laminaci řas. Žebříček představuje ty nejlepší a nejzajímavější sady dostupné na trhu. Byly pečlivě vybrány s ohledem na jejich cenu, složení výrobků, počet možných aplikací, obsah a náročnost použití.

1. Sada Nanolash pro lifting a laminaci řas

nanolash lash lift kit

Značka Nanolash přichází s kompletní sadou pro lifting a laminaci řas. Sada obsahuje širokou škálu produktů a příslušenství. Celkem získáte 30 sáčků s produkty pro lifting a laminaci, 10 pro každý ze tří kroků. Patří mezi ně aktivátor, neutralizátor, respektive keratinový booster. Kromě toho jsou součástí sady 3 páry silikonových tyčinek a 3 hřebínky na řasy.

Jaké účinky sada přináší? Po liftingu a laminaci řas pomocí sady od Nanolash se můžete těšit na viditelně natočené, delší a pozvednuté řasy po dobu až 8 týdnů. Díky aplikaci speciálních vyživujících složek jsou navíc řasy mnohem lépe hydratované a celkově zdravější. Složení obsahuje hydrolyzovaný keratin, hedvábí, arginin, panthenol, olej z hroznových jader a lanolin. Sada na úpravu řas od této oblíbené značky rovněž obsahuje kombinaci olejů – habešský, avokádový a kokosový.

2. Thuya sada na lifting řas

Dlouhotrvající a spolehlivý lifting řas? Účinek liftingu řas provedeného pomocí sady Thuya vydrží až 8 týdnů. Při použití této sady se můžete těšit na řasy pozvednuté od kořínků, viditelně tmavší a výrazně natočené.

Co naleznete uvnitř sady? V první řadě výrobce poskytuje pořádnou zásobu produktů. Sada obsahuje tři lahvičky po 15 mililitrech. Najdete v nich permanentní gel, neutralizér a také liftingové lepidlo. Kromě toho sada obsahuje jeden pár silikonových tyčinek a dřevěný oddělovač řas.

Tato sada však neslouží pouze k pozvedávání řas. Jak uvádí výrobce, sadu lze použít také k úpravě obočí. To je možné díky speciálnímu složení permanentního gelu. Ten obsahuje kyselinu thioglykolovou, která rozpouští keratinové vazby, aniž by poškodila chloupky řas i obočí.

3. Sada MIYA LASH Keratin Lash Lift Kit

První laminace řas? Sada Keratin Lash Lift Kit od společnosti MIYA LASH je v tomto případě jednou z nejlepších možností. Jedná se o kompletní sadu, která obsahuje všechny potřebné kosmetické přípravky a příslušenství.

Uvnitř najdete značné množství liftingových přípravků a speciální lepidlo. Nechybí ani široká škála užitečného příslušenství. Součástí sady jsou laminační štětce, liftingové pinzety, oční pásky a silikonové tyčinky.

Sada poskytne každé ženě možnost provést kompletní lifting řas u sebe doma. Výsledek? Krásně zvýrazněný pohled, natočené a nadzvednuté řasy. Ušetříte tím spoustu času oproti každodennímu používání řasenky. Navíc díky vhodně zvolenému složení jsou přírodní řasy vyživené a hydratované.

4. Sada na laminování obočí a lifting řas – Protein Reconstruction System Zola

Ultra rychlá laminace řas bez nutnosti dalšího příslušenství? Sada značky Zola to umožňuje. Jedná se o velmi neobvyklý výrobek, který se zcela liší od souprav používaných v kosmetických salonech. Jiný ovšem neznamená horší. Výrobce vytvořil 3 unikátní receptury, které mají umožnit rychlé pozvednutí a laminaci řas. Důležité je zmínit, že tato sada neobsahuje kromě těchto 3 formulí nic dalšího.

Tento jednoduchý set na laminování řas umožňuje provést celou proceduru v pouhých 3 krocích. Prvním z nich je Protein Strong Lifting. Složení tohoto přípravku je určeno k otevření vlasových kutikul a rozpuštění keratinových vazeb. Druhý krok, Protein Fixer, umožňuje jejich obnovení po dosažení požadovaného natočení řas. Celý proces je završen třetím produktem: Protein Care.

Jedná se o neobvyklou, ale velmi zajímavou sadu, která musí zaujmout ženy hledající jednoduchý způsob domácí laminace řas. Výrobce zaručuje, že kúra přináší znatelné a dlouhodobé výsledky.

5. Elleebana Lash Lift – startovací sada pro lifting řas

Profesionální sada Ellebana Lash Lift je skvělou volbou především pro kosmetičky. To vše díky formě, jakou výrobce zabalil potřebné produkty pro ošetření. Sada obsahuje celkem 15 párů sáčků s aktivátorem a neutralizátorem. Každý z nich vystačí až na 4 ošetření, která je však nutné provádět hned po sobě. Proto mohou profesionální kosmetičky pomocí této sady provést až 60 aplikací. V domácích podmínkách naopak vystačí pouze na 15 laminací, pokud ji nepoužívá více žen najednou.

Kromě výše uvedených produktů sada obsahuje také lepidlo a silikonové tyčinky. Mezi další příslušenství patří kovový aplikátor, pěnový odličovač, náhradní kartáček a návod k použití.

Na této sadě stojí za to zmínit, jak dlouho řasy vydrží pozvednuté. Díky jedinečnému složení výrobků lze navíc celou kúru dokončit za pouhých 20 minut. Zpravidla lifting řas trvá až hodinu, takže to je opravdu velký rozdíl.

6. RefectoCil Eyelash Lift

Lifting řas za pouhých 13 minut? Se sadou Eyelash Lift od RefectoCil je to možné. Tato sada pro domácí lifting řas vám díky speciálně vyvinutým recepturám umožní dokončit celou proceduru během několika minut. K provedení řasového liftingu se používá lashperm a neutralizátor.

Co dalšího je součástí sady RefectoCil? Výrobce dodává lahvičku lepidla, lifter řas, dvě mini kosmetické misky, dva kartáčky a 3 páry silikonových tyčinek (S, M, L). Celý obsah sady vystačí na 36 procedur. Tyčinky lze použít i vícekrát. Pokud je po každém ošetření umyjete, vydrží podle vyjádření výrobce až 100 aplikací.

7. Fleeky Lashlift Kit

Lashlift Kit od společnosti Fleeky je sada pro DIY laminaci řas, která zaručuje hluboký a zářivě definovaný pohled po dobu přibližně 6 týdnů. Pomocí této sady se vaše přirozené řasy viditelně prodlouží, natočí a pozvednou. Všechny produkty v ní obsažené jsou přírodního původu a nebyly testovány na zvířatech.

Tato profesionální sada pro lifting řas je kompletním produktem. Obsahuje vše, co potřebujete k provedení tohoto ošetření doma. V rámci sady výrobce dodává liftingové přípravky, silikonové tyčinky ve velikostech S a M, lepidlo, kartáčky na řasy, hřebínky a aplikační pinzety. Sada je zabalena v elegantní krabičce, takže může představovat i dobrý nápad na dárek.

Jak správně provádět lifting a laminaci řas doma?

Při nákupu profesionální sady na laminování řas se ujistěte, že je součásti balení návod, který vám pomůže tuto proceduru vykonat. Jak postupovat při liftingu řas po jednotlivých krocích, abyste dosáhli požadovaných výsledků? Je to opravdu jednoduchý proces, který byste měli začít důkladným očištěním očních víček a řas. Pomocí bezolejového odličovače a speciálního šamponu na řasy z nich odstraňte zbytky make-upu nebo jiných přípravků.

Po důkladném vyčištění řas a okolí očí můžete začít se samotnou procedurou. Při laminaci jsou nejdůležitějšími produkty lepidlo, kartáček, silikonové tyčinky a aplikátory. Je třeba zvolit správnou velikost tyčinek a v případě potřeby je zastřihnout, aby správně přiléhaly k vašemu očnímu víčku. Poté je natřete trochou lepidla a přiložte k víčkům. Následně je třeba řasy rozčesat a precizně je oddělit.

Dalším krokem je použití produktů ze sady určené k liftingu a laminování řas. Nejprve použijeme tzv. aktivátor, který obsahuje látky rozpouštějící keratinové vazby v řasách. Tento přípravek se aplikuje na řasy a po uplynutí doby uvedené v návodu se musí opatrně odstranit pomocí mírně navlhčeného vatového tamponu. Následuje čas na neutralizátor, který slouží k obnově keratinových vazeb.

Posledním, třetím krokem, je samotná laminace řas. Ne každá sada však obsahuje i třetí produkt, proto se vyplatí si to ověřit před zahájením procedury. U každého výrobku byste měli také dbát na to, abyste jej po době stanovené výrobcem opláchli.

Po aplikaci všech přípravků stačí jemně odstranit silikonové tyčinky, přičemž je třeba dávat pozor na oční víčka a řasy. Výsledkem jsou správně pozvednuté řasy až ke kořínkům a krásné natočení. Jsou také viditelně vyživené a lesklé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *