Jak laminovat řasy doma se sadou Nanolash Lash Lift Kit?

Nanolash Lash Lift Kit

Dlouhé, plné a natočené – to je pro každou ženu definice dokonalých řas. Bohužel matka příroda je někdy v tomto ohledu málo laskavá. Semipermanentní prodloužení řas nebo časově náročné kleštičky na řasy také nejsou pro každého. Vzhledem k tomu všemu se vyplatí vyzkoušet sadu Nanolash Lash Lift Kit. Jak provést řasový lifting samy doma?

Co je vlastně lifting a laminace řas?

Lifting a laminace řas je úprava, která je v dnešní době stále populárnější. Co to však znamená a v čem tato úprava spočívá?

Jedná se o použití přípravků, které byly primárně určeny k obnově struktury řas, ale navíc řasy dělají:

  • delší;
  • hustší;
  • viditelně natočené.

Ošetření se provádí pomocí silikonových natáček v různých velikostech, které pak určí typ natočení. Všechny tyto doplňky jsou součástí sady Nanolash Lash Lift Kit. Se sadou můžete provést lifting řas, aniž byste opustily domov. Vše, co potřebujete, je trochu trpělivosti a odhodlání.

Nanolash Lift Kit

Nanolash Lash Lift Kit – co obsahuje a jak ji použít?

Sada Nanolash na lifting řas je navržena tak, aby si každá žena mohla provést lifting řas sama doma. Nezáleží na tom, zda již máte v této oblasti nějaké zkušenosti nebo ne. Balení obsahuje:

  • Lift – Step 1 – 10 x 0,5 mililitrových sáčků;
  • Fix – Step 2 – také 10 x 0,5 mililitrových sáčků;
  • Keratin Booster – Step 3 – stejné množství jako nahoře.

Kromě základních přípravků pro laminaci řas je sada dodávána se všemi potřebnými doplňky pro kompletní aplikaci. K těm patří i silikonové natáčky a Lift Lash Glue pro jejich připevnění.

Použití sady od Nanolash pro domácí laminaci řas je opravdu jednoduché. Před aplikací je však nutné řasy řádně připravit. Oční make-up je nutné důkladně odstranit a vysušit pokožku. Poté se připevní natáčky ve zvolené velikosti na oční víčko a můžete začít aplikovat produkty ve správném pořadí.

Každý z nich musí být aplikován asi 1 milimetr od linie řas a ponechán působit 7-10 minut. Před aplikací dalšího přípravku je nutné odstranit ten předchozí suchým nebo mokrým aplikátorem.

Na konec, po dokončení liftingu řas, musí být silikonové natáčky jemně sundány a poté můžete řasy pročesat. Stačí tak málo, abyste si užily krásné a přirozeně natočené řasy bez toho, aby vypadaly falešně.

Jak dlouho vám zabere lifting řas pomocí sady Nanolash Lash Lift Kit?

Domácí laminace řas, stejně jako ta v kosmetickém salonu, vám nepřinese trvalé výsledky. Buďte připraveny na to, že budete muset aplikaci po nějaké době opakovat. Jedna sada od Nanolash vám však umožňuje provést až 10 aplikací, takže je extrémně praktická.

Výsledky vydrží průměrně až 8 týdnů. Za zmínku však stojí, že hodně záleží na stavu vašich řas. Poškozené řasy bohužel vyžadují trochu intenzivnější obnovu. Nanolash Lash Lift Kit obsahuje přípavky, které jsou vyrobené z několika přírodních a velmi cenných ingrediencí. Přispívají k regeneraci poškozených řas a proto může výsledek liftingu řas trvat i déle.

Domácí lifting a laminace řas – přehled

Provedením liftingu a laminace řas doma pomocí sady od Nanolash můžete ušetřit nejen spoustu času, ale i peněz. Celé ošetření spočívá v několika jednoduchých krocích, které mohou změnit váš look na docela dlouhou dobu.

Laminace řas se sadou Nanolash Lift Kit nejen prodlouží, zahustí a natočí vaše řasy, ale také je hloubkově vyživí. Účinky jsou viditelné ihned po odstranění silikonových natáček. Díky této sadě můžete zapomenout na kleštičky na řasy nebo na nanášení několika vrstev řasenky, protože to již nebude nutné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další článek

Nový look řas s cluster řasami od Nanolash - DIY Lash Extensions!

Po Kvě 16 , 2022
Krásné a zdravé řasy poskytují vašim očím to nejkrásnější orámování. V případě většiny žen jsou však řasy poměrně krátké a jemné. Není tedy divu, že ženy dychtivě experimentují s různými zkrášlujícími procedurami a kosmetikou, aby dosáhly uspokojivého výsledku. Ukázalo se, že umělé řasy od Nanolash – DIY Lash Extensions by […]
umělé řasy