Nejčastější chyby s krásou, o kterých nevíte

Ať už hledáte způsoby, jak se cítit pohledněji, nebo chcete optimální péči o svou pleť, existuje mnoho oblastí ve vaší pozornosti krásy. Mezi tyto oblasti patří správné používání make-upu a kosmetiky, dávkování léků nebo natažení pokožky. Odeznívající vzhled může způsobit dehydratace, zarudnutí nebo mnoho dalších problémů.

I když je mnoho z nás vědomo toho, jakou péči je potřeba krásě věnovat, někdy nejsou naše úsilí vynaložena správně. V takových případech vyrážíme spoustu účesů, přecházíme z jednoho make-upu do druhého nebo se snažíme určitou situaci vyřešit přímo terapií. Ale očekáváte, že se vždy ukáže, jako nejlepší řešení? Nevěnovat pozornost běžným chybám, kterých se dopouštíme ve snaze, abychom byli krásní, může narušit účinnost vaší ventilace.

Nejcennější tipy na zpomalení stárnutí pokožky

Když se snažíte zabránit vyblednutí kůže, dejte si pozor na následující neočekávané chyby:

  • Vyhnout se doplňování vitamínů – Doplnění vitamínů je jednou z nejlepších věcí, které můžete udělat pro udržení zdravé pleti. Nicméně, nedodržování lékařských pokynů při užívání vitamínů a nezohledňování doporučení, může velmi rychle poškodit pokožku. Vitamíny pomáhají harmonizovat funkci buněk v pokožce a chrání před účinky stárnutí. Proto je nezbytné udržovat jejich správnou hladinu, abyste si udrželi zdravou pleť. Přestože je užívání vitamínu komplexní proces, je to jeden z nejdůležitějších kroků k udržení zdravé pleti.
  • Všimněte si ingrediencí – Často se stává, že nevíme, co obsahuje kosmetika, kterou používáme. To ovlivňuje účinky na naši pokožku ve formě alergií, zarudnutí nebo seborózy. Proto je nezbytné podívat se na ingredience, které jsou součástí produktů používaných ve vaší rutině. Zvolit mellůl obsahující produkty, které jsou založené na přírodním oleji může být skvělým způsobem, jak na zpomalit stárnutí pleti.
  • Hydratační produkty – Nejenže používání hydratačních produktů usnadňuje hydrataci pokožky, ale také ji chrání před škodlivými vlivy prostředí. Nejen, že intenzivní hydratace pomáhá chránit před účinky stárnutí, ale pomáhá také zabraňovat vzniku dehydratace, která může vyvolat zarudnutí a vrásky. Proto je důležité, abyste si vybrali správné hydratační produkty pro váš typ pokožky a abyste je používali správně, abyste dosáhli co nejlepších výsledků.
  • Dodržovat řádnou péči – Pro dobrý stav pokožky je také důležité dodržovat správný postup péče o pleť. Je to nezbytné pro získání optimálních výsledků. Platí to zejména pro čištění, odlíčení a hydrataci. Nejlepší způsob, jak se o vaši pokožku postarat, je stisknout si pokožku každý den pomocí čistícího produktu, který nebude dráždit pokožku. Používejte také tónující produkty, moisturizery a krémy s ochranným faktorem sluncem, abyste udrželi pokožku pružnou, hedvábnou a odolnou proti stárnutí.

Chyby v rutině péče o pleť

Dalšími běžnými chybami, kterých se dopouštíme, je péče o pleť. Můžete se vyhnout jen několika týmto snadným tipům:

  • Čištění a česání – Čištění a česání pleti může být velmi důležité pro zabránění poranění, zánětu a dalším srážkám. Před péčí o pleť je důležité spláchnout si tvář a umyt si za ušima. Česání by se mělo provádět jemným pohybem z čelistí do hlavy. Tyto kroky pomáhají uvolňovat sebum a nečistoty ze zpocených oblastí, aby se zabránilo vzniku

Další článek

Jak se zbavit suché a poškozené vlasy? Zde jsou nejlepší tipy pro rychlou opravu doma!

Ne Bře 25 , 2018
Mít suché a poškozené vlasy může být frustrující. Poškození a suchost vlasů je častým problémem, protože dlouhé a časté expozice různým faktorům absorbci vlhkosti může obzvlášť poškodit vlasy, vyžadující okamžitou pomoc. Prvním krokem k obnovení zdraví vlasů je správná péče! Bohužel, to není vždy jednoduché – často je obtížné určit, […]