Dávené obočí? Instagram se zbláznil do barevných obočí!

V poslední době mnoho milovníků sociálních sítí, zejména Instagramu, stále častěji konzumuje trendy a kreativní obsah. Mezi tyto trendy patří i nová vlnasvařených obočí, zejména díky celebritám. Celosvětovému fenoménu se už prakticky říká „Dipped Brows“ nebo „Dip Brows“. Módní výraz pro vlnitý efekt obočí je vytvářen kontrastem mezi tmavou barvou podsady obočí a světlou barvou (bílou, hnědou nebo pastelovou) aplikovanou v oblasti nad obočí.

Dávené obočí: Proč se tolik lidí vrhlo na tuhle novou obočí módu?

Vlnitý efekt obočí umožňuje kreativnímu uplatnění nového trendu obočí a umožňuje vytvořit si svůj vlastní osobitý styl. Pozornosti se také dostávají běžnějším odstínům pro barvení obočí, jako je světle hnědá, zlatá nebo broskvová, které jsou také populární. To vše oproti tmavé až černé klasice, která je stále oblíbená, stále prudce vyžadovaná a oblíbená.

Jedním z hlavních důvodů, proč jsou dávené obočí tak populární, je fakt, že se můžete ztišit a mít více oblíbených / vyleštěných obočí bez námahy. To je něco, co někteří lidé dělají přirozeně. Obočí jsou umělé a nejsou tolik v tomto trendu, ale jeho příbuzní, punk obočí, jsou téměř stejně populární.

Dip Brow Tutorial: Jak dělat znamánek?

Ať už vaše obočí je přirozeně světlé nebo tmavé, je to jediný způsob, jak změnit svůj vzhled. Abyste mohli začít používat nový trend, musíte se vypořádat s odstíny barviva a přírodního obočí a nad nimi aplikovat tužidlo a kosmetiku.

Nejprve je třeba správně obočí a narovnat. Pokud jste v oblasti obočí a nudle malé pruhy, je dobré použít gumičku, kterou si namažete krémem, abyste mohli pomocí gumy obočí dobře srovnat.

Další krok je vyčesat obočí přes zbytek obličeje. Poté naneste svou základní barvu. Nezapomeňte, že vlnité efekty vyžadují kontrast mezi tmavou a světlou barvou; základem může být nejen černá nebo hnědá, ale také jiné pastelové barvy.

Poté použijte svou druhou barvu (bílou, světlou hnědou nebo pastelovou barvu) a naneste na oblast nad obočím. Ujistěte se, že se prsty dotýkají kosti a tragické obočí pouze proto, aby se vytvořil jemný efekt zvlnění.

Posledním krokem je korekce s příslušným obočím. Pokud chcete vylepšit svůj vzhled, použijte tužidlo a malé pomůcky pro malování obočí, abyste dosáhli konečného výsledku.

A je to! Dávení obočí lze dodat jakékoli jednotlivé, používanému stylu obočí dopřát nový, kreativní vzhled.

Atraktivní vyhlídky?

S oblíbeností dávených obočí přichází také mnoho inovací a změn ve stylu obočí. Tato technika obočí se už stává silnou součástí způsobu, jakým lidé cestují po sociálních sítích. Moderní trendy v oblasti módy jsou vytvářeny nejen ve výstředním stylu obočí, ale také díky dalším inovativním technikám barvení vlasů, jako jsou pastelové odstíny, trendy ombré či zbarvení do tmy.

Kreativní styly obočí a atraktivní kombinace s vlasy způsobem přináší do životů skutečný šmrnc. Vytáhněte svou kreativitu ven a uvidíte, co můžete vytvořit! Možná, že trend a módní vlna jednou přejde, ale vaše móda bude stále nositelná. Pravděpodobně to bude dobrý nápad se vymanit z přísných standardů obočí a vyzkoušet něco nového.

Závěr

Dávení obočí je nový trend obočí, který Instagram miluje. Tato technika obočí se už stal silnou součástí způsobu, jakým lidé vytváří vizuální styly. Jedním z hlavních důvodů, proč dávené obočí jsou tak populární, je schopnost dát vašim obočí

Další článek

Jak opravit poškozené nehty po gelovém laku na nehty?

Pá Říj 28 , 2016
Gelový lak na nehty může být nádhernou ozdobou našich rukou, ať už pro den nebo pro více dní. Některé úpravy nehtů však mohou napáchat i značné množství škod. I sebedůkladnější a promyšlenější příprava nehtů, může po nějaké době způsobit, že se naše nehty již nedají úplně zacelit, nebo, že jsou […]