Delikatesy pro kůži. Čistící obličejová kosmetika od Rouge Bunny Rouge.
podle Veronika
| 356 názory

Čištění obličeje a těla by mělo být na každodenním pořádku. Čistá pleť je znakem zdraví, krásy a mládí. Pokud máte spojené čištění pleti s nějakou nepříjemnou povinností, je na čase poznat novou kosmetiku od Rouge Bunny Rouge.Rouge Bunny Rouge (1)

Make-up Melt čistič od Rouge Bunny Rouge.
Je vůbec možné, aby krém rozpustil make-up? Vypadá to, že to bude složité. Rouge Bunny Rouge značka však vytvořila takovou kosmetiku, která odstraní make-up při vynaložení minimálního úsilí, jak to funguje? Při kontaktu s teplem, které generuje naše kůže, krém se začne rozpouštět, avšak nezmizí z povrchu naší kůže. Po přidání vody, kosmetika začne pěnit a jako následek, i voděodolný make-up je odstraněn. Kůže bude svěží, čistá, jemná a hydratovaná. Plná úžasných ingrediencí, jako například kakaové máslo, heřmánek, uniflorus, eukalyptus a levandulový olej, produkty je schopen zjemnit a osvěžit vaší kůži.
Jak by měl být krém od Rouge Bunny Rouge používán? Můžete ho používat ráno i večer. S ohledem na výše zmíněné ingredience, produkt nezpůsobuje podráždění a je stoprocentně bezpečný. Jako následek je vhodný pro každý typ pleti. Tato kosmetika by měla být aplikována na suchou kůži, jemně vmasírujte krém pomocí vašich prstů. Zbytky můžete odstranit pomocí vatového tampónku, papírového ručníku nebo vlhkých ubrousků. Skvělou výhodou tohoto produktu je, že může být aplikován místo toniku nebo napínající kosmetiky.

Rouge Bunny Rouge1Jemná čistící voda od Rouge Bunny Rouge.
Tento záhadný název znamená micelární vodu. Je používána pro očišťování obličeje od zbytku make-upu, i voděodolného make-upu. Nezanechává olejnatou vrstvu na obličeji. Kromě odstranění make-upu, kosmetika poskytuje také hydrataci, osvěžení a ochlazení. Doporučuje se pro všechny typy pleti. Čistící voda se neskládá z parabenů, umělých vůní, alkoholu nebo mýdla.
Jak vypadá aplikace? Za prvé, namočte vatový tamponek do micelární vody. Zadruhé, pomocí krouživých pohybů masírujte kůži obličeje, od čela až po výstřih. Tato procedura se opakuje dvakrát, abyste opravdu odstranili všechny nečistoty. Produkt můžete použít také ráno pro osvěžení kůže a jejího připravení pro aplikaci make-upu.