Efektivní hydratace pleti? Představujeme vám ta nejlepší obličejová séra s kyselinou hyaluronovou

Věděli jste, že lidské tělo je tvořeno z 60-70% vodou? Udržuje nás při životě a naši pokožku krásnou a mladistvou. Pokožka obsahuje všehovšudy 6-8 litrů vody a její nedostatek má na ni neblahý vliv. Pokožka se bez vody vysuší, přijde o svou pružnost a také se začne loupat. Kromě toho se zrychlí její stárnutí. Hydratace je klíčová k udržení optimálního stavu pokožky. Využijte sílu hyaluronové kyseliny. Jedna molekula hyaluronové kyseliny dokáže zachytit až 200 molekul vody. To zní skvěle, ne? Její účinek ve struktuře pokožky je opravdu dechberoucí. Stačí si zkrátka vybrat to nejlepší obličejové sérum s kyselinou hyaluronovou. Připravili jsme si pro vás výčet těch nejlepších produktů ve své kategorii.

ZAJÍMAVOST!
Hyaluronová kyselina (ve výčtu ingrediencí pod stejným názvem), je polysacharid, který dokáže velice intenzivně vázat vodu v dermis a pomáhat s produkcí kolagenu a elastinu. Přirozeně se objevuje v pokožce, ale její koncentrace se s věkem snižuje. Proto je třeba zajistit si její dostatečný přísun skrze obličejové sérum.

Účinky kyseliny hyaluronové na pleť

  • podporuje hydrataci
  • vyhlazuje pokožku
  • zpevňuje
  • hydratuje
  • redukuje viditelnost vrásek
  • posiluje buňky pokožky
  • vyplňuje vrásky

NEJLEPŠÍ PRODUKT PRO ZPEVNĚNÍ PLETI: SÉRUM S KYSELINOU HYALURONOVOU

nejlepší obličejové sérum Nanoil

Nanoil Hyaluronic Face Serum 50 ml

Věk: 20+, 30+, 40+, 50+
Typ pokožky: všechny

Sérum získalo již tisíce pozitivních recenzí a celosvětově prodalo několik milionů kusů. Hyaluronová kyselina v produktu od Nanoil se řadí mezi nízkomolekulární varianty, které jsou perfektní při své penetraci do struktury dermis. Sérum posiluje strukturu pleti. Pravidelná aplikace HA  zajišťuje úžasný výsledek, který je srovnatelný s invazivním botoxem. I když některé ženy tvrdí, že tento účinek zajistí pouze injekce kyseliny hyaluronové, můžeme vám s klidem říct, že Nanoil jej zajistí stejně tak, bez nutnosti invazivních metod.

Čtěte více: www.nanoil.cz

Drunk Elephant B-Hydra™ Serum 50 ml

Věk: 20+, 30+, 40+, 50+
Typ pokožky: všechny

Jedná se o kvalitní produkt. Hydratační hyaluronová kyselina je v tomto případě kombinována s rostlinnými extrakty, které mají antioxidační a hydratační vlastnosti. Sérum Drunk Elephant je lehké a pokožkou skvěle absorbované, kdy po sobě nezanechává mastný film. Kromě extra hydratace je pokožka omlazena díky efektivitě kyselin.

Thalgo Hydra-Marine Serum 30 ml

Věk: 20+, 30+, 40+
Typ pokožky: kombinovaná, mastná, normální

Toto lehké sérum má krémovou a gelovou konzistenci a je k dostání v malé tubě. Jedná se o skvělou volbu pro mastnou a kombinovanou pokožku, jelikož má hydratovat pokožku, aniž by ji přitom sérum zatížilo. Sérum Thalgo Serum se skvěle absorbuje a část zůstává na povrchu, kdy zabraňuje stárnutí a normalizuje sekreci mazu. Jedná se o ideální produkt během letního období, kdy jej můžete nanášet pod lehký BB krém. Toto sérum reguluje produkci mazu, takže se skvěle hodí k mastné pokožce, kterou přitom nevysušuje, jak je u mnohých krémů zvykem. Je předražené, ale přesto vysoce kvalitní.

Clochee Intensive Moisturising Serum with Hyaluronic Acid

Věk: 30+, 40+
Typ pokožky: suchá

Dávka kyseliny hyaluronové a ochranná vrstva. Přesně to je nabídka, kterou vám nabízí receptura Clochee. Pokud byste rádi vyzkoušeli účinek nízko a vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, v séru objevíte obě formy. Kromě toho není receptura olejová a perfektně pečuje o pokožku. Díky tomu funguje sérum Clochee Serum pod make-upem a lze jej užívat před spánkem pro intenzivnější obnovu. Nejedná se o perfektní volbu pro mladou pokožku, ale stárnoucí pokožka s produktem také nebude spokojena. Sérum funguje nejlépe, když je vám kolem třiceti let.

Sesderma Hidraderm Hyal Serum with Hyaluronic Acid 30 ml

Věk: 30+, 40+, 50+
Typ pokožky: suchá, normální

Toto sérum obsahuje vysoce hodnocenou formu kyseliny hyaluronové, kterou je nízkomolekulární kyselina jejíž molekuly jsou dopraveny do dermis za pomoci liposomů. Jaký je účinek? Pokožka je hydratovaná, zkrášlená a pružná. Pokud máte suchou pokožku, nejlepší bude konzultovat nejprve dermatologa, jelikož je Sesderma Serum určeno poškozené pokožce s viditelnými a hlubokými vrásky.  Dávejte si pozor, jelikož je produkt velice hustý a může mít komedogenní účinek

Farsali Liquid Glass Illuminating Serum with Hyaluronic Acid 30 ml

Věk: 20+, 30+, 40+, 50+
Typ pokožky: suchá, normální, kombinovaná

Hydratuje a rozjasňuje pleť, takže budete vypadat odpočatě, jako po osmi hodinách spánku! Toto obličejové sérum s kyselinou hyaluronovou se ideálně hodí pod make-up. Pomáhá mladé pokožce, která potřebuje dávku energie po probdělé noci. Zajišťuje pokožce lesk, jas a hydrataci.

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5 30 ml

Věk: 20+, 30+, 40+, 50+
Typ pokožky: všechny

Suchá, matná a povislá pokožka bez energie? The Ordinary Serum pro vás má řešení. Receptura obsahuje středně-molekulární kyselinu hyaluronovou společně s vitaminem B5. I když se nejedná o to nejlepší sérum obnovující pokožku a fungující proti stárnutí, stále nabízí dobrý účinek, kdy je pokožka odpočatá. Skvěle funguje na mladé pokožce, ale bylo testováno i na té stárnoucí. Uživatelé po čtyřicítce tvrdí, že je účinek nedostatečný pro zajištění výsledků.

It’s Skin Hyaluronic Acid Face Serum 30 ml

Věk: 20+, 30+, 40+, 50+
Typ pokožky: všechny

Hydratuje pokožku a dodává dávku vitaminu C, který vyrovnává tón pokožky a rozjasňuje tvář. It’s Skin Serum nabízí hyaluronovou kyselinu a extrakt z acerola – produkt má hydratační, antioxidační a energii zajišťující účinek. Jedná se o ideální sérum pro užití před a po párty, jelikož okamžitě zkrášluje pleť. Dobře se absorbuje, pomáhá od podráždění a udržuje pleť zdravou.

Mesoestetic HA Densimatrix Serum with Hyaluronic Acid 30 ml

Věk: 20+, 30+, 40+, 50+
Typ pokožky: velmi suchá, reaktivní

Je vaše pokožka suchá? Jste pravidelným hostem u svého dermatologa? V tom případě vaše pokožka jistě vyžaduje intenzivní obnovu za pomoci obličejového séra obsahujícího koncentrát několika ingrediencí. Jedná se o perfektní volbu v případě potřeby extrémní hydratace. Sérum hydratuje a tvoří ochrannou vrstvu, která je esenciální pro suchou pokožku, jelikož zabraňuje ztrátám vody. Zajímavé je, že je sérum populární i v salonech krásy (a má vysokou cenu).

Další článek

Nová nabídka Nanoil, úžasné sérum proto zarudnutí

Pá Led 13 , 2017
Popraskané kapiláry, jemná pokožka a zarudnutí jsou tři nejčastější stavy spojené s kuperózní pokožkou. Skvělou zprávou je, že problematická pokožka takto nemusí vypadat napořád. Pokud jste doposud nenašli vhodný produkt pro péči o pokožku, který by pokožce zajistil vhodnou ochranu před vnějšími faktory, vyzkoušejte Nanoil Anti-Redness Face Serum – sérum, […]
Nanoil nejlepší sérum proti zarudnutí