Hydratace kůže pomocí Dermedic Tolerans.
podle Veronika
| 424 názory

Všichni víme, že hydratace těla je důležitá, voda přece dává život. Ne všichni ale ví, jak správně hydratovat tělo. Obecně řečeno, hydratace těla může být poskytnuta dvěma způsoby: zevnitř a zvenku. Pití vody patří do první kategorie, aplikace kosmetiky, jako například Dermedic Tolerans patří do kategorie druhé.

Dermedic Tolerans je určen pro citlivou kůži. Tento typ kůže je charakterizován přecitlivělostí na spoustu faktorů jako např. změny teplot, stres, konzumace určitých substancí, aplikace nesprávné kosmetiky nebo užívání léků. Hypersenzitivní kůže má tendenci přehnaně reagovat, což způsobuje zarudnutí, podráždění, vysoušení, tvoření zánětů a loupání.

toleriane (1)

Dermedic Tolerans kolekce se skládá ze 6 produktů, jsou to čisticí obličejový gel, jemný čistící krém, hydratační denní krém, vyživující noční krém, zklidňující krém proti vráskám a krém na oční víčka a pod oči. Ačkoli má každý z těchto produktů jediný úkol, spojuje jedna věc. Dermedic Tolerans produkty jsou hypoalergenní a nezpůsobují tedy žádné podráždění. Stojí za zmínku, některé z těchto produktů obsahují ve složení mýdlo. Obecně řečeno Dermedic Tolerans hydratuje, zklidňuje, zlepšuje pevnost pleti a zklidňuje podráždění. Díky lehké konzistenci se produkt snadno aplikuje a velmi rychle se absorbuje. Složení kolekce je obohaceno o vitamín E, Panthenol, Glycerin, mandlový olej a mnohem více.

Všech 6 produktů Dermedic Tolerans je uzavřeno v ekologickém balení. Kromě toho, láhve byly vytvořeny tak, aby se do nich nedostaly žádné bakterie ani nečistoty. Kosmetika je tedy vybavena pumpičkou, ze stejného důvodu. Žádná z lahviček se neskládá z železitých elementů.