Hydratační tekutina pro mastnou pleť- Pure Focus Fluid od Lancome

Jak se starat o mastnou pleť?
lancome--pure-focus-fluido-hidratante-50Abyste věděli, jak se starat o mastnou pleť, musíte se nejdřív naučit o jejích charakteristikách a znacích. Nejjednodušší způsob, jak rozpoznat mastnou pleť, je díky neustále se lesknoucí T-zóně (čelo, nos, brada). Tento typ pleti je náchylný na akné, černé tečky a jiné problémy. Co se vlastně děje? Je důležité si uvědomit, že kůže v tomto případě produkuje až přílišné množství mazu. Během dne je obličej neustále stále více pokrýván nečistotami, prachem a špínou. Pokud tyto elementy spojíte s nadměrnou produkcí mazu, získáte ideální podmínky pro množení bakterií. Tento fakt vede k akné, černým tečkám a ucpávání pórů. V extrémních případech k onemocnění kůže, zánětům, pak je schůzka s dermatologem nezbytná. Abyste se tomuto všemu vyhnuly, doporučuje se aplikovat očišťovací kosmetiku, která redukuje tvorbu mazu. Takovou kosmetikou může být produkt, hydratační tekutina od Lancome, Pure Focus Fluid.

Pure Focus Fluid od Lancome.
Může to vypadat jako bláznivý nápad, hydratovat mastnou pleť. Určitě, lidé, kteří mají tento typ pleti, by se měli vyhýbat aplikaci těžkých a hustých krémů, stejně tak produktů, které obsahují oleje. Používejte lehké produkty, které hydratují kůži. Pure Focus Fluide od Lancome nejenže hydratuje, ale také bojuje s nedokonalostmi mastné pleti. Co to znamená? Tato kosmetika je schopna zmatnit pleť, redukovat tvorbu mazu a lesknutí obličeje a zabránit množení bakterií. Kromě toho, produkt osvěžuje a zjemňuje, dokonce dokáže vyrovnat odstín pleti.

Pure Focus Fluid od Lancome se prodává s 50 ml lahvičkách. Je zakončen pumpičkou, což umožňuje uživatelům vždy získat správné množství produktu. Získáme přesně to množství kosmetiky, které potřebujeme pro jedno nanesení. Poslední věc, která stojí za zmínku je, že Pure Focus Fluid byl dermatologicky testován.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další článek

Antibakteriální gel Tea Tree noční krém od The Body Shop. Jak Tea Tree olej funguje?

Čt Dub 21 , 2016
Jak se bakterie objeví na našem obličeji? Pokud se stane, že je naše pleť ponechána neočištěná, několik druhů bakterií se začne množit na povrchu našeho obličeje. Odkud pochází? Uvnitř pórů naší kůže, stejně tak jako na povrchu našeho obličeje, je mnoho nečistot jako např. prach, špína, maz a mrtvé kožní […]