Kde, jak a proč by člověk měl aplikovat zvýrazňovač od Skinflash Dior.
podle Veronika
| 437 názory

Obecně je zvýrazňovací kosmetika velmi praktickou a užitečnou kosmetikou. Díky ní může být obličej opticky větší, hezčí a dokonce i přirozenější a zdravější. Oči vypadají plnější a daleko více expresivnější. Víte však, jak, kde a za jakým účelem byste měli aplikovat Skinflash zvýrazňovač od Dioru?dior skinflash (5)

Zvýrazňovač Skinflash od Dioru zakryje každou jednotlivou nedokonalost na pleti, ať už jde o diskolorace nebo jizvičky, zničené kapiláry nebo otoky pod očima nebo tmavá, šedá místa na pleti. Zvýrazňovač také pomůže vytvořit tvar obličeje, budete schopni vytvořit iluzi oválného obličeje. Aplikátor je ve formě štětce, velmi usnadňuje použití Dior kosmetiky. Když už se bavíme o aplikaci, Skinflash můžete použít pod make-up foundation nebo dokonce i na něj. Produkt můžete použít i samotný. Pro lepší zvýrazňovací efekt se doporučuje vybrat kosmetiku o 1 tón světlejší, než je vaše pleť. Když už se bavíme o odstínech, Skinflash poskytuje 4 barevné odstíny– 001 Rosy Glow, 002 Ivory Glow, 003 Apricot Glow a 004 Universal Light.

Které části vašeho obličeje byste měli zakrýt pomocí Skinflash od Dior? Určitě čelo (pouze prostřední část), vršek vašeho nosu, špičku vaší brady, tohle udělá váš obličej opticky štíhlejší. Pokud aplikujete zvýrazňovač pod vaše obočí, do vnitřní koutku vašich očí a pod vaší spodní oční linku (blízko ke vnitřnímu koutku očí), vaše oči budou vypadat větší a otevřenější. Pokud chcete dosáhnout efektu větší chrtů, aplikujte zvýrazňovač nad váš horní ret.

Čím byste měli Skinflash od Dior aplikovat a jak ho pořádně rozmazat? Skinflash přichází ve formě fixu, s aplikací tedy nebudou žádné problémy (jiné zvýrazňovače musíte aplikovat pomocí štětce). Kromě toho, abyste pořádně produkt rozmazali a spojili ho s foundation dohromady, doporučuje se použít jednoduše prsty nebo štětec.