Nejlepší spreje pro tepelnou ochranu vlasů? Mrkněte na našich TOP 5 produktů!

Hledáte lehký sprej pro ochranu vlasů před teplem, který bude dost účinný na to, aby vaše vlasy uchránil před destruktivním účinkem vlasového stylingu? Pokud ano, máme pro vás skvělou zprávu, jelikož se v dnešním článku podíváme na 5 špičkových produktů pro ochranu před teplem, které si vaše vlasy jistě zamilují. Pokud se nějaký z nich rozhodnete vyzkoušet, vaše vlasy budou krásnější, pevnější a skvěle hydratované. Jaké produkty pro ochranu vlasů stojí za to vyzkoušet?

TOP 5 sprejů pro ochranu vlasů před teplem

#1 Nanoil Heat Protectant Spray

nanoil heat protectant spray

Jedná se o ten nejlepší zkrášlující produkt, který vaše vlasy ochrání při tepleném stylingu. Za zvýšenou odolnost vysokým teplotám vděčí skvěle vybraným ingrediencím. Jednou z nich jsou i hedvábné proteiny, které vlasům dodávají lesk a činí je poddajnějšími při stylingu. Stejná složka je odpovědná i za ochranu vlasů před UV zářením a extrémně vysokými teplotami (220°C). Kromě toho dokáže Nanoil Heat Protectant Spray také chránit barvu vlasů před blednutím. Tento šikovný a multifunkční ochranný sprej na vlasy se hodí všem vlasovým typům. Při rovnoměrné aplikaci vytváří nesmírně lehkou ochrannou vrstvu, která vlasy nijak nezatěžuje a k tomu usnadňuje jejich styling. Pokud vás zajímá více, rozhodně mrkněte na nanoil.cz

#2 Kevin Murphy Ever Smooth

Jedná se o prestižní sprej pro ochranu vlasů před teplem, který je známý téměř po celém světě. Byl vyvinut proto, aby pomohl uživatelům s neposednými a nepoddajnými vlasy. Kevin Murphy Ever Smooth vám zajišťuje dlouhotrvající ochranu vlasů před teplem z tepelných pomůcek, jakými jsou např. žehličky, fény a natáčky. Usnadňuje práci s vlasy a chrání je před kadeřením a statickou elektřinou. Jelikož se hodí jak těžkým a jemným, tak křehkým vlasům s nízkou porozitou, Kevin Murphy Ever Smooth doporučují jak profesionálové, tak nadšení laici. Obsahuje několik přírodních ingrediencí, jakými je např. modrý a bílý cypřiš a Acronychia acidula. Tento sprej pro ochranu vlasů před teplem vám zajistí i jejich celodenní zkrášlení.

#3 Ouai Heat Protection Spray

Populární a skvěle hodnocený produkt, který posiluje vlasy a dodávají jim lesk. Nejdůležitější ale je, že jsou díky němu vlasy chráněné před účinkem vysoké teploty. Tento lehký sprej se doporučuje hlavně lidem s jemnými a křehkými vlasy. Při aplikaci vytvoří na vlasech vrstvu, která jim zajišťuje kromě ochrany také hebkost, lesk a posílení. Produkt by nebyl tak efektivní, pokud by nevyužíval tzv. polymerovou technologii. Nyní můžete svým křehkým vlasům za pomoci jednoho jediného produktu zajistit dlouhotrvající zkrášlení a ochranu před teplem.

#4 Bumble and Bumble Hairdresser’s Invisible Oil

Tento sprej pro ochranu vlasů před teplem je dostupný ve dvou objemových verzích. Menší produkt je oblíbený hlavně mezi cestovali, kteří chtějí strávit pár dnů na sluníčku a nechtějí se vrátit s kadeřavými a oslabenými vlasy. Receptura obsahuje rostlinné oleje, které chrání vlasy před vysokými teplotami tím, že zabraňuje ztrátám hydratace. Kolik olejů obsahuje? Celkem 6! Všechny pomáhají dodat vlasům pružnost a hydrataci. Oleje vlasy chrání také před statickou elektřinou a kadeřením. Tento efektivní sprej rozhodně stojí za to vyzkoušet, tedy pokud nemáte od přírody mastné vlasy. Receptura je oproti ostatním o něco těží, takže se hodí hlavně poškozeným a vysušeným vlasům.

#5 Kerastase Chronologiste Thermique Regenerant

Tuto značku zná téměř každý. Její produkt pro ochranu vlasů před teplem je vlastně balzám na vlasy vyvinutá hlavně pro slabé a křehké vlasy, které byly vystaveny teplu z vlasového stylingu. Jelikož vytváří efektivní ochrannou barieru, dokáže Chronologiste Thermique Regenerant chránit vlasy před působením vnějších faktorů. Vlas budou také odolnější a lesklejší – aniž by je to stálo jejich objem! Extrakt ze zázvoru a plesnivce alpského posilují buňky vlasového kořínku a strukturu vlasů, čímž zabraňují třepení konečků. Suché vlasy budou díky produktu opět hebké a poddajné.

Další článek

Řasy jako z plakátu? Se sérem Lashcode Eyelash Serum se stává sen skutečností!

Po Led 14 , 2019
Krása se nachází hlavně v našich… očích! Kvalitní řasenka ale na jejich zkrášlení nestačí. Pro posílení, vyživené a zkrášlení řas budete potřebovat něco dalšího. Např. Lashcode Eyelash Serum, což je kvalitní sérum na řasy, které je dokáže efektivně vyživovat. Péče o řasy je velice populárním tématem, o kterém toho mnoho […]