Recepty domácí krásy: Jak zvýšit lesk Vašich vlasů?

Domácí recepty pro zpevnění vlasů odborníky a jejich účinky

Měli jste někdy pocit, že Vaše vlasy jsou tupé, matné nebo téměř bez lesku? Pak jsou tu domácí recepty pomocí kterých snadno do svého účesu vrátíte lesk Vašich vlasů.

Nezávisle na tom, zda vlasy mají suchou nebo mastnou pokožku hlavy, je důležité si uvědomit, že vaše vlasy mají sklon k poruše. Ať už jde o barvení, česání nebo časté používání fénu, stylizačních produktů, curlingu nebo přírodního působení vody, všechny tyto situace vznikají velmi často a mnoho z nich se projevuje u vlasů jako nemožnost naživu držet. Abyste obnovili pevnost a lesk, obraťte se raději na domácí prostředky, než abyste léčili chemickou cestou.

V následujícím článku objevíte nejlepší domácí prostředky na zesílení lesku Vašich vlasů. Můžete se spolehnout na to, že budou účinné, svěží a mnoho z nich se navíc snadno získává.

1. Žloutek nebo žloutkové maska ​​na vlasy

Žloutek nebo žloutková maska ​​jsou skvělými přírodními produkty. Bílkoviny obsažené ve žloutku mají silné hydratační a vyživující vlastnosti, které mohou napomoci dostat Vaše vlasy do lepší kondice. Navíc stimuluje růst vlasů.

Je velmi jednoduché připravit domácí maska, která může pomoci obnovit lesk Vašich vlasů. Budete potřebovat jeden žloutek, dvě lžíce másla a lžíci medu. Smíchejte všechny přísady dohromady a naneste je na vlasy. Nechte masku působit asi 30 minut a pak ji opláchněte. Měli byste být schopni okamžitě vidět zlepšení ve svých vlasech – budou lesklé a zdravější.

2. Olovo olej je skvělým lékem na Vaše vlasy

Olivový olej je jedním z nejlepších prostředků k obnovení lesku Vašich vlasů. Je bohatý na vitamíny a minerální látky, které jsou potřebné k obnovení lesku a zdraví vlasů. Může být také použit jako prevence proti lomivosti vlasů.

Aplikujte olivový olej přímo na vlasy nebo jako součást masky. Pro vyživování rozetřete olej po celé délce vlasů a přes noc jej nechte působit. Poté je vyčistěte šamponem a uvidíte, že vlasy budou vypadat lesklejší a mládnoucí.

3. Použijte kokosový olej pro zesílení lesku Vašich vlasů

Kokosový olej je dalším cenným prostředkem, který můžete použít k obnovení lesku Vašich vlasů. Přesahuje do hloubky, aby hydrolipidovou bariéru pokožky hlavy a dodává jí všechny esenciální živiny potřebné k obnově lesku Vašich vlasů.

Použijte mastný a hustý olej a nechte jej působit na vlasy po dobu alespoň 30 minut. Je doporučeno míchat kokosový olej se medem a nechat ho působit na vlasy více než 30 minut. Maska zesílí lesk Vašich vlasů a bude zvláště užitečná pro vlasy, které se rychle mačkají po umytí. Nechte masku na vlasech po dobu až tří hodin a opatrně ji opláchněte.

4. Limetka pro blyštivé vlasy

Limetka je jedním z nejjednodušších a nejúčinnějších způsobů, jak dosáhnout lesklých vlasů. Citrusová šťáva obsažená v limetce může pomoci snížit mastnotu ve vlasech a posílit jejich lesk.

Vezměte jednu limetku a vymačkejte ji do sklenice. Přidejte lžíci olivového oleje a dobře promíchejte. Aplikujte na vlasy a nechte působit po dobu 20-30 minut. Opláchněte a lesk je zpátky.

5. Jablečný džus pro zvýšení lesku vlasů

Jablečný džus je další cennou přísadou, kterou můžete použít k obnovení lesku Vašich vlasů. Díky obsahu řady vitamínů, minerálů a enzymů, jako je kyselina citronová, může jablečný džus pomoci podpořit růst vlasů a dodat jim lesk.

Vezměte dvě polévkové lžíce jablečného džusu a jednu lžíci medu. Smíchejte všechny přísady dohromady a rozetřete je po celé délce vlasů. Nechte působit po dobu 30 minut a p

Další článek

Proč je šípkový olej tak důležitý? Využití šípkového oleje.

So Led 12 , 2013
Šípkový olej je dlouho známý pro jeho účinnou léčbu zdravotních problémů, které lze vidět při použití této látky. Tento druh oleje se získává z nezralých červených boků šípků, které jsou zabaleny v bohaté šťávě. Olej je následně extrahován jejím tepelným zpracováním. Šípkový olej je bohatý na přírodní vitamíny, minerály a […]