Sisleya Essential Pleťová Péče od Sisley

Sisleyovu úžasnou pleťovou péči je obtížné překonat. Tato značka je známá svým vysokým standardem kvality a poctivosti ve vývoji vlasových produktů a pleťových krémů. Marka je navíc silně spojována s luxusním a zdravým aktérským a módním stylem. Sisley se používá po celém světě a ve Francii se většina jeho produktů používá od roku 1987. Je to jediná značka kožní péče, která je zaměřena na efektivitu, kvalitu, trvanlivost a hloubku účinku.

Co je Essential Skin Care?

Sisley Essential Skin Care je pojem, který odkazuje na její řadu hydratačních, zklidňujících, hojivých a čistících produktů. Je to unikátní a inovativní produktová řada, která nabízí úžasnou péči a hydrataci pokožce. Disponuje širokou škálou unikátních vlastností, které vám pomohou získat úžasnou pleť s maximálním výsledkem. Obsahuje i produkty, které jsou určeny pro večerní použití, aby vaše pokožka zůstala zdravá a elastická po celou noc.

Co je Essential Skin Care?

Essential Skin Care obsahuje několik různých typů produktů. Obsahuje pleťové krémy, séra, hydratační emulze, masky, exfolianty a séra. Každý z těchto produktů je speciálně navržen tak, aby poskytoval špičkovou hydrataci a péči pokožce. Například sérum Essence Absolute pomáhá zvlhčit a zmírnit tón pleti a pomáhá chránit pokožku před škodlivými účinky životního prostředí. Produkty z řady Essential Skin Care jsou vyrobeny výhradně z přírodních, ekologických a biologicky obnovitelných surovin, které poskytují dokonalou péči o pleť, aniž by ji poškozovaly.

Jak Essential Skin Care pomáhá?

Essential Skin Care je idealistickým a účinným pomocníkem pro boj proti stárnutí, škodlivým účinkům životního prostředí a ostatním kožním problémům. Řada je navržena k tomu, aby vaší pokožce poskytla důležité složky pro preventivní péči a obnovila jas, vyhlazení a jednotnost tónu. Také pomáhá chránit pokožku před poškozením způsobeným UV zářením, takže se můžete vrátit ke své přirozené a zdravé pleti. Vyrovnáním hydratace pleti produkty z této řady udrží vaši pleť zdravou, chráněnou a hydratovanou.

Které produkty Essential Skin Care patří mezi nejvýznamnější?

Mezi nejdůležitější produkty, které jsou součástí řady Essential Skin Care, patří:

  • Essential Skin Care Hydrating Lotion: Tato hydratační lotion je navržen pro intenzivní hydrataci pleti a regeneraci. Hydratuje, obnovuje a změkčuje pokožku a poskytuje ji dlouhotrvající ochranu.
  • Essential Skin Care Exfoliant: Tento exfoliant přirozeně odstraňuje odumřelé buňky, zmírňuje zarudnutí a tónuje pokožku. Přidává hydratační a zklidňující vlastnosti, které obnoví zdravou pleť.
  • Essential Skin Care Night Mask: Tato maska​​ je navržena pro večerní použití. Je to hydratační maska, která obnoví a zvlhčí pokožku během noci a pomůže jí získat přirozenou a zdravou barvu.
  • Essential Skin Care Day Mask: Tato maska je stejně jako noc pro každodenní použití. Obsahuje výživné oleje a ingredience, které poskytují hebkou a zdravou pleť.
  • Essential Skin Care Serum: Tento sérum je vyroben z různých látek, které mají hydratační vlastnosti a fungují jako antioxidanty, aby pomohly odstranit volné radikály. Je to nepostradatelná péče, která je vysoce účinná.

Jsou Essential Skin Care produkty bezpečné?

Všechny produkty Essential Skin Care od Sisley jsou bezpečné pro použití. Všechny ingredience jsou přírodní, ekologické a biologicky obnovitelné, 100% bez syntetických chemikálií a parabenů. Jsou psychicky testovány v laboratořích, aby se zajistilo, že jsou bezpečné pro užívání a že nezpůsobí alergické reakce. Jsou vyráběny podle etických a ekologických standardů a neobsahují žádné škodlivé chemikálie.

Jak se dají produkty Essential Skin Care použí

Další článek

The Body Shop představuje magnetickou kolekci veganských masek na obličej

Ne Srp 13 , 2017
The Body Shop přišel s novou průkopnickou kolekcí veganských masek na obličej. Když přijde na značky v oblasti veganství, přichází The Body Shop se svou neustále se zlepšující kolekcí produktů, které mohou splnit potřeby i nejnáročnějších veganů. Rozšíření jejich kosmetických produktů o veganské přísady si už získalo obdiv spotřebitelů a […]