Snadný způsob pro získání nádherných řas – Nanolash sérum na řasy
podle Veronika
| 1076 názory

Co musíte udělat, abyste měly krásné a dlouhé řasy? Dobrá zpráva je, že skoro nic. Kolik úsilí musíte vynaložit pro správnou péči o řasy? To samé, skoro nic. Jak je to vlastně možné? Prostě si zjistěte, co vaše řasy ničí, co je důležité používat a co můžete udělat, abyste získaly dlouhé, husté a zdravé řasy.

Většinou ženy sáhnou po té nejjednodušší a nejpraktičtější metodě péče o řasy. Existují domácí, snadné a levné praktiky. O čem to vlastně mluvíme? Mluvíme o té samé vazelíně, kterou používáme na naše rty. Vazelína hydratuje a poskytuje zářivé výsledky, bohužel, nic jiného nám nedopřeje. Má také poměrně hustou a olejnatou konzistenci, proto může naše řasy slepit dohromady. Může pak zanechávat na řasách kousíčky vazelíny. Z tohoto důvodu, je aplikace vazelíny velmi časově náročná a její odstranění trvá ještě déle.Nanolash sérum na řasy

Ricínový olej je další produkt, který se používá při péči o řasy. Poskytuje podobné výsledky jako vazelína, ale kromě toho, řasy posiluje. Bohužel, může způsobovat vypadávání řas a podráždění očí i kůže okolo nich. Alternativními oleji jsou: kokosový olej, arganový olej a dokonce i olivový olej. Tyto oleje však musí být nejvyšší kvality, aby fungovaly efektivně a nezpůsobovaly podráždění. V kosmetických obchodech a v lékárnách jsou dostupné vitamínové tablety, které mohou zlepšit stav vašich řas. Pamatujte si však, že tato několikaměsíční procedura může způsobovat také poruchy funkce jater a žaludku.

Co byste rozhodně neměli s vašimi řasami dělat? Pokud vás bolí oči nebo jste unavené, máte tendenci mnít si oči. To však může vést k oslabení řas nebo dokonce jejich vypadávání. Fakt, že to může způsobit podráždění, nemusíme ani zmiňovat.

Nechtěné efekty může způsobit i každodenní aplikace make-upu. Bavíme se teď o nešikovném výběru kosmetiky a aplikaci této kosmetiky ve velkém množství. Díky obličejovému foundation ucpeme naše póry a zabráníme kůži dýchat Pak obalíme naše řasy nekvalitních řasenkou a tak je zbytečně ničíme. Také se občas stane, že make-up pořádně neodstraníme před spánkem, nebo ho neodstraníme vůbec.Nanolash sérum na řasy

Večer jste tak unavené, že pořádně make-up neodstraníte z vašich očí. Nebo možná ani pořádně nevíte, jak správně make-up odstranit. Neustále mnete vaše oči vatovými tamponky, což způsobuje podráždění, zarudnutí, podporuje vypadávání řas. Přitom je velmi efektivní pouze přimáčknout vatový tampón s krémem na oči a trpělivě počkat, dokud se řasenka a oční stíny nerozpustí. Také se stává, že kosmetika vůbec neladí s typem naší pleti. jako následek aplikujeme produkty, které vysušují naši pleť nebo naopak podporují tvorbu mazu. Strojky na natáčení řas nebo falešné řasy také nejsou nejlepší produkty krásy. Natáčení řas je dělá slabší a také přispívá k jejich vypadávání a nepřirozenému zakřivování. Nalepování falešných řas je poměrně rychlé, pokud se bavíme o rychlých výsledcích, je to ovšem drahé a doplňování a úprava zabírá spoustu času. Navíc, nezkušená kosmetička může poškodit vaše oči a řasy.

Kromě toho, zastřihování řas kvůli zahuštění a prodloužení není dobrý nápad. Řasy mají úplně jinou funkci, než naše vlasy. Řasy chrání naše oči od vnějšího znečištění a fungují také jako reflexívní ochrana– varují nás před objekty, které by mohly zasáhnout oko – reflexivně mrkáme.

Nanolash sérum na řasyNanolash sérum na řasy. Proč jsou séra na řasy mnohem lepší, než je běžná péče? Mají lehkou konzistenci a rychle se vstřebávají. Nezabarvují oční víčka a nezpůsobují podráždění. Kromě toho, sérum na řasy poskytuje hlubokou hydrataci, posiluje, prodlužuje, regeneruje řasy a dělá je zářivější a hustější. A z jakého důvodu jsou séra na řasy mnohem lepší, než jiné metody na řasy? Sérum na řasy posiluje kořínky našich řas do takové míry, že nevypadávají, ani když si mnete silně oči.

Mnoho žen dokonce přestává používat řasenku, jakmile podstoupí proceduru pomocí séra na řasy. Proč? Jeden z efektů tohoto druhu léčby je permanentní ztmavení řas. Barva na řasy se dramaticky změní na černou. Není tedy potřeba aplikovat řasenku, řasy stačí upravit pomocí průhledného gelu. Sérum na řasy navíc nemusíte nijak odstraňovat, není tedy nutné žádné odstraňování make-upu.

Kromě toho, sérum na řasy dokáže řasy natočit tak, že není třeba používat strojek na natáčení čas. Sérum je schopné zdvojnásobit hustotu řas a přesto si udržet přirozený vzhled. Po ukončení léčby není potřeba používat falešné řasy nebo se bát podráždění, které by mohlo lepidlo způsobit. Jedno ze skvělých sér na řasy, které perfektně funguje, je Nanolash. Přírodní kompozice poskytuje rychlé a dlouhotrvající efekty. Ingredience rostlinného původu zabraňují podráždění a alergiím. Kdo by měl Nanolash používat? Pokud se Nanolash aplikuje pravidelně, prodlouží a zhustí řasy. Kromě toho, řasy hydratuje, regeneruje a ozdravuje.

Aplikace by se měla provádět každý večer na očištěná a suchá oční víčka. Pomocí štětečku naneste linku na oční víčko horní a dolní. První výsledky jsou viditelné po zhruba dvou až 3 týdnech od první aplikace. Finální výsledky se dostaví po dvou až 3 měsících.