Snadný způsob pro získání nádherných řas – Nanolash sérum na řasy

Co musíte udělat, abyste měly krásné a dlouhé řasy? Dobrá zpráva je, že skoro nic. Kolik úsilí musíte vynaložit pro správnou péči o řasy? To samé, skoro nic. Jak je to vlastně možné? Prostě si zjistěte, co vaše řasy ničí, co je důležité používat a co můžete udělat, abyste získaly dlouhé, husté a zdravé řasy.

Většinou ženy sáhnou po té nejjednodušší a nejpraktičtější metodě péče o řasy. Existují domácí, snadné a levné praktiky. O čem to vlastně mluvíme? Mluvíme o té samé vazelíně, kterou používáme na naše rty. Vazelína hydratuje a poskytuje zářivé výsledky, bohužel, nic jiného nám nedopřeje. Má také poměrně hustou a olejnatou konzistenci, proto může naše řasy slepit dohromady. Může pak zanechávat na řasách kousíčky vazelíny. Z tohoto důvodu, je aplikace vazelíny velmi časově náročná a její odstranění trvá ještě déle.

Ricínový olej je další produkt, který se používá při péči o řasy. Poskytuje podobné výsledky jako vazelína, ale kromě toho, řasy posiluje. Bohužel, může způsobovat vypadávání řas a podráždění očí i kůže okolo nich. Alternativními oleji jsou: kokosový olej, arganový olej a dokonce i olivový olej. Tyto oleje však musí být nejvyšší kvality, aby fungovaly efektivně a nezpůsobovaly podráždění. V kosmetických obchodech a v lékárnách jsou dostupné vitamínové tablety, které mohou zlepšit stav vašich řas. Pamatujte si však, že tato několikaměsíční procedura může způsobovat také poruchy funkce jater a žaludku.

Co byste rozhodně neměli s vašimi řasami dělat? Pokud vás bolí oči nebo jste unavené, máte tendenci mnít si oči. To však může vést k oslabení řas nebo dokonce jejich vypadávání. Fakt, že to může způsobit podráždění, nemusíme ani zmiňovat.

Nechtěné efekty může způsobit i každodenní aplikace make-upu. Bavíme se teď o nešikovném výběru kosmetiky a aplikaci této kosmetiky ve velkém množství. Díky obličejovému foundation ucpeme naše póry a zabráníme kůži dýchat Pak obalíme naše řasy nekvalitních řasenkou a tak je zbytečně ničíme. Také se občas stane, že make-up pořádně neodstraníme před spánkem, nebo ho neodstraníme vůbec.

Večer jste tak unavené, že pořádně make-up neodstraníte z vašich očí. Nebo možná ani pořádně nevíte, jak správně make-up odstranit. Neustále mnete vaše oči vatovými tamponky, což způsobuje podráždění, zarudnutí, podporuje vypadávání řas. Přitom je velmi efektivní pouze přimáčknout vatový tampón s krémem na oči a trpělivě počkat, dokud se řasenka a oční stíny nerozpustí. Také se stává, že kosmetika vůbec neladí s typem naší pleti. jako následek aplikujeme produkty, které vysušují naši pleť nebo naopak podporují tvorbu mazu. Strojky na natáčení řas nebo falešné řasy také nejsou nejlepší produkty krásy. Natáčení řas je dělá slabší a také přispívá k jejich vypadávání a nepřirozenému zakřivování. Nalepování falešných řas je poměrně rychlé, pokud se bavíme o rychlých výsledcích, je to ovšem drahé a doplňování a úprava zabírá spoustu času. Navíc, nezkušená kosmetička může poškodit vaše oči a řasy.

Kromě toho, zastřihování řas kvůli zahuštění a prodloužení není dobrý nápad. Řasy mají úplně jinou funkci, než naše vlasy. Řasy chrání naše oči od vnějšího znečištění a fungují také jako reflexívní ochrana– varují nás před objekty, které by mohly zasáhnout oko – reflexivně mrkáme.

Nanolash sérum na řasyNanolash sérum na řasy. Proč jsou séra na řasy mnohem lepší, než je běžná péče? Mají lehkou konzistenci a rychle se vstřebávají. Nezabarvují oční víčka a nezpůsobují podráždění. Kromě toho, sérum na řasy poskytuje hlubokou hydrataci, posiluje, prodlužuje, regeneruje řasy a dělá je zářivější a hustější. A z jakého důvodu jsou séra na řasy mnohem lepší, než jiné metody na řasy? Sérum na řasy posiluje kořínky našich řas do takové míry, že nevypadávají, ani když si mnete silně oči.

Mnoho žen dokonce přestává používat řasenku, jakmile podstoupí proceduru pomocí séra na řasy. Proč? Jeden z efektů tohoto druhu léčby je permanentní ztmavení řas. Barva na řasy se dramaticky změní na černou. Není tedy potřeba aplikovat řasenku, řasy stačí upravit pomocí průhledného gelu. Sérum na řasy navíc nemusíte nijak odstraňovat, není tedy nutné žádné odstraňování make-upu.

Kromě toho, sérum na řasy dokáže řasy natočit tak, že není třeba používat strojek na natáčení čas. Sérum je schopné zdvojnásobit hustotu řas a přesto si udržet přirozený vzhled. Po ukončení léčby není potřeba používat falešné řasy nebo se bát podráždění, které by mohlo lepidlo způsobit. Jedno ze skvělých sér na řasy, které perfektně funguje, je Nanolash. Přírodní kompozice poskytuje rychlé a dlouhotrvající efekty. Ingredience rostlinného původu zabraňují podráždění a alergiím. Kdo by měl Nanolash používat? Pokud se Nanolash aplikuje pravidelně, prodlouží a zhustí řasy. Kromě toho, řasy hydratuje, regeneruje a ozdravuje.

Aplikace by se měla provádět každý večer na očištěná a suchá oční víčka. Pomocí štětečku naneste linku na oční víčko horní a dolní. První výsledky jsou viditelné po zhruba dvou až 3 týdnech od první aplikace. Finální výsledky se dostaví po dvou až 3 měsících.

15 komentářů “Snadný způsob pro získání nádherných řas – Nanolash sérum na řasy”

 1. Olinka

  moje zkušenost s ricinovým olejem je ta, že jsem musela k očařovi. Nedoporučuji!

  Odpovědět
 2. Erika

  Nikdy jsem neslyšela o tom, že by se dala vazelína používat pro péči o řasy

  Odpovědět
 3. Laura

  Slyšela jsem, že ochranné balzámy na rty z lékáren a drogerií jsou dobré na řasy, ale je to asi stejné i u vazelíny

  Odpovědět
 4. Sára

  ani jsem nemyslela na kokosový olej. Aplikuji si ho normálně na tělo, ale na vlasy mi nikdy nezabíral. Ani mě nenapadlo, že bych si jej mohla aplikovat na řasy

  Odpovědět
 5. Vilma

  Moje sestřenice používala toto sérum celkem dlouho, když se snažila zajistit si krásné řasy. Sama pro sebe si jej zakoupím hned, co budu mít trochu peněz J

  Odpovědět
 6. Tanja

  Kromě toho, že podporuje růst řas, je také vyživuje. Často mi řasy vypadávaly, tak jsem ráda, že jsou konečně silnější a správně vyživené.

  Odpovědět
 7. Ada

  Možná vypadávaly, kvůli špatně vybrané řasence. Ve článku se píše, že špatná kosmetika může být pro řasy nebezpečná

  Odpovědět
 8. Anička

  Pokud si před spaním nesmyjete make-up, můžete si dosti zahrávat se zdravím svých řas. Vždy se před spaním odličujte!

  Odpovědět
 9. Viktorka

  Toto je již druhý týden, co používám toto sérum a musím říct, že jsem trochu v nesnázích, jelikož mi řasy pořád vypadávají. Co mám dělat? Mám s tím seknout, nebo ještě pokračovat?

  Odpovědět
 10. Zlata

  Neboj! To se na začátku děje relativně často. Byla jsem ve stejné situaci. Mé řasy mi vypadávaly, ale pak z ničeho nic začaly růst jako divé :D prý je to tak, že musí staré vypadat, aby se udělalo místo pro nové, silnější řasy.

  Odpovědět
 11. Andrea

  Nechápu, proč lidé tak často platí tolik peněz za kosmetiku, když si mohou vybrat levnější alternativy, které fungují stejně

  Odpovědět
 12. Šárka

  Asi jsem jich zase tolik neotestovala, ale vždy si čtu složení a musím říct, že celá řada kosmetiky z drogerií není úplně optimální pro užívání na řasách. Často se v kosmetice objevuje celá škála substancí, která může dělat na řasách neplechu. Doporučuji si předtím, než napíšeš podobný komentář, pořádně projít nabídku drogerií

  Odpovědět
 13. Karma

  Slyšela jsem o produktu nanolash z celé řady zdrojů a moc mě zajímá, zdali opravdu funguje tak, jak se tu píše

  Odpovědět
 14. Milada

  Já produkt používám už dlouho a nemohu být spokojenější

  Odpovědět
 15. Nela

  Je to velice dobré sérum! Kosmetika je opravdu kvalitní a cena tomu odpovídá, i když není zase tak vysoká, pokud se podíváme, co nabízí. A ano, je velice efektivní a vydrží nám několik měsíců.

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další článek

Péče o křehké a popraskané nehty

So Úno 1 , 2020
Naše nehty jsou každodenně vystavovány možnému poškození. Kosmetické produkty, tvrdé povrchy, mýdla, atd. dokáží poškodit povrch a vnitřní strukturu nehtů. Nesystematická a nevhodně prováděná manikúra dokáže taktéž podpořit zhoršení stavu nehtů. Symptomy Křehké nehty snadno praskají. Často se štěpí a mohou se na nich dále objevovat nejrůznější skvrny. Kromě toho […]