Antibakteriální gel Tea Tree noční krém od The Body Shop. Jak Tea Tree olej funguje?
podle Veronika
| 431 názory

Jak se bakterie objeví na našem obličeji?
Pokud se stane, že je naše pleť ponechána neočištěná, několik druhů bakterií se začne množit na povrchu našeho obličeje. Odkud pochází? Uvnitř pórů naší kůže, stejně tak jako na povrchu našeho obličeje, je mnoho nečistot jako např. prach, špína, maz a mrtvé kožní buňky, Ty mají tendenci se spolu mísit. Jak můžete hádat, tato směs je ideální prostředí pro množení bakterií. A jaké jsou výsledky tohoto nechtěného procesu? S předchozími informacemi na paměti, bakterie vedou ke zvýšené tvorbě mazu, stejně tak jako ke tvorbě akné, formování skvrn a diskolorací. Je důležité si uvědomit, že agresivní čištění pleti způsobuje pouze podráždění a dokonce může vést k rychlejší tvorbě bakterií. Tak jak byste se vlastně měli o svou pleť starat? Pokud jde o péči o pleť, je důležitá harmonie.tea-tree
Tea Tree Noční krém od The Body Shop.
The Body Shop kosmetika je známá svým citem pro harmonii. Jejich antibakteriální gel Tea Tree noční krém pomáhá uchovat krásný vzhled vaší kůže. Kosmetika poskytuje hydrataci a zesvětluje skvrny po akné. Samozřejmě, toto není vše, čeho můžete docílit pomocí aplikace tohoto produktu. Tento produkt udělá vaší pleť matnější, je velmi jemný k vaší pleti a může fungovat jako báze pod make-up. Jediný klíčový znak tohoto produktu je jeho lehké složení. Bílá konzistence je snadná na rozetření a hned absorbuje. Kosmetika navíc nemění barvu naší pleti. Pokud jde o balení, produkt je dostupný v zelené plastikové lahvičce s pumičkou. Kapacita je 30 ml, což vám vystačí zhruba na dva měsíce pravidelné aplikace (dvakrát denně). Hlavní ingrediencí tohoto gelu je olej extrahovaný z Tea Tree.

Jak Tea Tree olej funguje?
Tea Tree olej se získává z jeho listů. Tento strom roste v Austrálii a na Novém Zélandu a je známý svými léčivými a vyživujícími schopnostmi. Tento olej se používá jako součást mnoha kosmetických produktů. Pozitivní vlastnosti oleje pomáhají zklidňovat všechny kožní podráždění, pomáhají léčit akné, regulují produkci mazu. Kosmetika má antivirové a antibakteriální vlastnosti. Z tohoto důvodu je Tea Tree olej použit v The Body Shop Tea Tree nočním krému. jak jinak můžete kosmetiku použít? Obecněji můžete použít také přeji aromaterapii, inhalaci nebo pro odpuzení hmyzu.