Hydratační a zpevňující foundation Skin Caviar Concealer Foundation SPF 15 od La Prairie
podle Veronika
| 392 názory

Skin Caviar Concealer Foundation SPF 15 od La Prairie poskytuje matný make-up a přirozený vzhled. Nevytváří vzhled masky ani nedělá viditelnější vrásky, nevysušuje pleť, ani nevynáší napovrch už tak suchá místa na pleti. Kromě toho, La Prairie’s kosmetika je schopna zakrýt všechny nedokonalosti pleti, jako například pigmentační skvrny, temné kruhy pod očima a zničené kapiláry a mnoho více. Kromě toho, kosmetika obsahuje silikon, díky kterému se významně snižuje produkce mazu, což poskytuje pleti vyrovnanou barvu. Na druhé straně, silikon trošku znesnadňuje aplikaci foundation. Konzistence je hodně hutná, při aplikaci se tedy musíte snažit, abyste foundation opravdu rovnoměrně nanesli.

LaPrairie

Poměrně zajímavé je složení Skin Caviar Concealer Foundation SPF 15 od La Prairie. Foundation se skládá z revitalizačních složek, které léčí unavený vzhled obličeje. Kromě toho, složení je také zodpovědné za zvyšování produkce kolagenu a zpevňování pleti. Pokud jde o druhou ingredienci, kaviár, pleť je po něm a elastičtější, vyživená a hydratovaná.

Před použitím se doporučuje lahvičku protřepat, aby se vše smíchalo dohromady. Pak Skin Caviar Concealer Foundation SPF 15 od La Prairie aplikujte, dokud nedosáhnete chtěné úrovně krytí. Pokud chcete použít Skin Caviar Concealer Foundation SPF 15 od La Prairie pouze jako korektor, aplikujete ho pomocí přiloženého štětečku.

Skin Caviar Concealer Foundation SPF 15 od La Prairie je uzavřen v extrémně inovativní lahvičce. K jejímu základu je připojen malý štěteček, který logicky slouží jako aplikátor. Možná budete mít problémy s aplikátorem, jelikož je poměrně krátký a špatně se drží. Lahvička je uzavřena víčkem, kapacita kosmetiky je 30 ml. Lahvička je průhledná a základ a víčko se zrcátkem mají stříbrnou barvu. Kromě toho, Skin Caviar Concealer Foundation SPF 15 od La Prairie je dostupný v 10 od stínech, například: beige se zlatými a medovými pigmenty, ivory, coffee a nude s růžovými elementy.