Hydratační a zpevňující foundation Skin Caviar Concealer Foundation SPF 15 od La Prairie

Skin Caviar Concealer Foundation SPF 15 od La Prairie poskytuje matný make-up a přirozený vzhled. Nevytváří vzhled masky ani nedělá viditelnější vrásky, nevysušuje pleť, ani nevynáší napovrch už tak suchá místa na pleti. Kromě toho, La Prairie’s kosmetika je schopna zakrýt všechny nedokonalosti pleti, jako například pigmentační skvrny, temné kruhy pod očima a zničené kapiláry a mnoho více. Kromě toho, kosmetika obsahuje silikon, díky kterému se významně snižuje produkce mazu, což poskytuje pleti vyrovnanou barvu. Na druhé straně, silikon trošku znesnadňuje aplikaci foundation. Konzistence je hodně hutná, při aplikaci se tedy musíte snažit, abyste foundation opravdu rovnoměrně nanesli.

LaPrairie

Poměrně zajímavé je složení Skin Caviar Concealer Foundation SPF 15 od La Prairie. Foundation se skládá z revitalizačních složek, které léčí unavený vzhled obličeje. Kromě toho, složení je také zodpovědné za zvyšování produkce kolagenu a zpevňování pleti. Pokud jde o druhou ingredienci, kaviár, pleť je po něm a elastičtější, vyživená a hydratovaná.

Před použitím se doporučuje lahvičku protřepat, aby se vše smíchalo dohromady. Pak Skin Caviar Concealer Foundation SPF 15 od La Prairie aplikujte, dokud nedosáhnete chtěné úrovně krytí. Pokud chcete použít Skin Caviar Concealer Foundation SPF 15 od La Prairie pouze jako korektor, aplikujete ho pomocí přiloženého štětečku.

Skin Caviar Concealer Foundation SPF 15 od La Prairie je uzavřen v extrémně inovativní lahvičce. K jejímu základu je připojen malý štěteček, který logicky slouží jako aplikátor. Možná budete mít problémy s aplikátorem, jelikož je poměrně krátký a špatně se drží. Lahvička je uzavřena víčkem, kapacita kosmetiky je 30 ml. Lahvička je průhledná a základ a víčko se zrcátkem mají stříbrnou barvu. Kromě toho, Skin Caviar Concealer Foundation SPF 15 od La Prairie je dostupný v 10 od stínech, například: beige se zlatými a medovými pigmenty, ivory, coffee a nude s růžovými elementy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další článek

Jak namalovat rty pomocí Shine Lover od Lancôme

Čt Dub 21 , 2016
Lipstick Shine Lover od Lancôme může být zakoupena v 15 odstínech. Jsou to v podstatě odstíny růžové, červené, oranžového a hnědé. Výrobce nám poskytuje rtěnky následujících jmen: O my rouge, Amuse-bouche, Unconventional, Twisted Beige, Brun de Coquette, Spontanée, Eclat de rose, BC-Beigé, Effortless Pink, Insta-rose, French Sourire, Electrisante, Inattendue, Fuchsia in Paris, […]