Osvěžující Face Mist od Bobbi Brown.
podle Veronika
| 444 názory

V létě potřebuje naše kůže osvěžení a make-up časté úpravy. Bobbi Brown kosmetika úspěšně zkombinovala tyto dvě důležité složky. Jako výsledek mohou teď milovníci svěžího a bezchybného make-upu benefitovat ze obličejové body. Pojďme se podívat, jak Face Mist od Bobbi Brown funguje v každodenním životě.Face Mist od Bobbi Brown.

Zaprvé, Face Mist od Bobbi Brown je kosmetika vytvořená pro osvěžení, regeneraci, hydrataci a výživu obličeje, krku a výstřihu. Sprej zesvětlí kůži a dodá delikátní a přírodní plesk. Kromě toho, produkt zafixuje make-up, chrání ho od drolení a blednutí. Voda se mj. skládá z glycerinu a panthenolu, což jsou složky odpovědné za hydrataci. Složení obsahuje také extrakt ze zeleného čaje, heřmánku a okurky. Tyto komponenty pomáhají ulevovat od podráždění a regenerují unavený obličej.

Face Mist od Bobbi Brown se může aplikovat dvěma způsoby. Za prvé, můžete vodu nasprejovat přímo na obličej, abyste ho více hydratovali a osvěžili. Za druhé, produkt může být aplikován také přímo na make-up, tím ho zafixujete a on déle vydrží.

Face Mist od Bobbi Brown je uzavřen v malé černé lahvičce zakončené pumpičkou. Tento druh aplikátoru vám umožní nasprejovat na obličeji tolik tekutiny, kolik je potřeba a z jakéhokoli místa. Jedna lahev obsahuje 100ml kosmetiky.

Face Mist po domácku
Face Mist od Bobbi Brown1Pro přípravu domácí pleťové vody potřebujete: lahev s rozprašovačem (tu lze snadno zakoupit v drogerii), zelený čaj (ve formě lístků, nebo čajový sáček), nebo dvě lžičky sušených levandulový lístků (také často dostupné v drogeriích nebo lékárnách). Zelený čaj nebo levanduli (záleží na vás) zalijte vařící vodou a nechte odstát 15 min. Pak vodu sceďte a nalejte do lahvičky s rozprašovačem. Levandulovou směs můžete obohatit o esenciální oleje, směs se ze zeleného čaje můžete obohatit o několik kapek vitamínu C. Obě vody regenerují pleť od podráždění, osvěžují a poskytují pleti a vlasům úžasnou vůni.