Letní ochrana: MAC, make-up základ a SPF 50 filtr, Prep + Prime Face Protect
podle Veronika
| 468 názory

Léto začíná! Je načase postarat se o vaší pleť a připravit ji na teplé první sluneční paprsky. Jak toho docílit? Jediné, co potřebujete, je základový make-up, který obsahuje ochranný faktor proti slunci. Kosmetika, kterou hledáte, je Prep + Prime Face Protect SPF 50 od MAC.

Jaký má smysl, aplikovat dvě různé kosmetiky v létě? Krém s ŮV filtrem a make-up bázi, určitě vám akorát stečou po obličeji krátce po aplikaci. Místo několika vrstev různé kosmetiky je určitě lepší aplikovat pouze jednu kosmetiku, která obsahuje obě tyto vlastnosti. Prep + Prime Face Protect SPF 50 od MAC nejen, že funguje jako make-up báze, ale také chrání obličej od slunečních paprsků.mac_prepand

Velká výhoda Prep + Prime Face Protect SPF 50 od MAC je, že je určen pro všechny typy pleti. Zaprvé, kosmetika zmatní pleť, vyrovná tón pleti a připraví ji pro následnou aplikaci foundation. Kromě toho, produkt funguje jako opalovací krém, má SPF filtr 50. Jak určitě vidíte, UV filtr je vysoký, je totiž nutné dobře chránit váš obličej od solární radiace. Produkt se skládá ze dvou různých filtrů: chemického a minerálního ve formě oxidu zinečnatého. Jaké výhody ÚV filtr přináší? Chrání kůži od tvorby vrásek, solárních skvrn a spálenin. Opalovací krém dovolí pouze správnému množství slunečních paprsků, dostat se do kůže, tím získáte pouze chtěné a správné množství vitamínu D.

Pokud se bavíme o designu, kosmetika je uzavřená v blyštícím se černém boxu. Make-up báze je uzavřena v plastikové lahvičce s víčkem. Prep + Prime Face Protect SPF 50 od MAC stojí na víčku, tedy je snadné dostat i zbytky kosmetiky pryč z láhve. Jinými slovy, využijete opravdu veškerou kosmetiku. Balení je elastické natolik, že ho můžete i v polovině ustřihnout (pomocí nůžek) a tak dostanete i poslední kapky produktu ven. Láhev obsahuje 30 ml produktu.