Nová nabídka Nanoil, úžasné sérum proto zarudnutí

Popraskané kapiláry, jemná pokožka a zarudnutí jsou tři nejčastější stavy spojené s kuperózní pokožkou. Skvělou zprávou je, že problematická pokožka takto nemusí vypadat napořád. Pokud jste doposud nenašli vhodný produkt pro péči o pokožku, který by pokožce zajistil vhodnou ochranu před vnějšími faktory, vyzkoušejte Nanoil Anti-Redness Face Serum – sérum, které bylo vytvořeno pro zklidnění pokožky.

Nanoil nejlepší sérum proti zarudnutí

Jaké jsou základní potřeby reaktivní pokožky

Reaktivní pokožka je způsobena třemi hlavními vlivy: genetickými, hormonálními a cévními. Křehké cévy se nedokáží bránit nevhodnému počasí, nízkým či vysokým teplotám, UV záření či teplému vzduchu v sauně. Někdy stačí pro zarudnutí pokožky i něco tak neškodného, jako vypjaté emoce či příliš teplý nápoj. Zarudnutí následně může pokožku trápit po dobu několika hodin. Jak se ale o reaktivní pokožku dobře starat? Jak cévy posílit a ulevit jim? Doporučujeme NANOIL Anti-Redness Face Serum, které se dokáže skvěle postarat o citlivou a na zarudnutí náchylnou pokožku.

Ideální sérum pro reaktivní pokožku

Dermatologové a kosmetologové jsou za jedno v tom, že vhodná zklidňující kosmetika je naprostý základ péče o reaktivní pokožku. Obličejový krém, tonik, mléko a micelární voda jsou důležité kosmetické produkty, ale hlavní slovo v péči o tento typ pokožky má obličejové sérum, které je schopné pokožku posilovat a zklidňovat. Obličejové sérum je také jedinou kosmetikou, která se dokáže dostat do hlubokých vrstev pokožky a posílit kapilární stěny zevnitř, čímž zabrání telangiektásii, což je zarudnutí tváře a zvýšení viditelnosti cév.

Péče o reaktivní pokožku za pomoci vhodných produktů a vedení zdravého životního stylu bez kouření, pití alkoholu a přespřílišného stresu vede k těm nejlepším výsledkům. Nejste si jistí, jaký produkt pro péči o pokožku si vybrat? Vyzkoušejte NANOIL Anti-Redness Face Serum, které vám můžeme s radostí doporučit.

Nejlepší ingredience pro péči o reaktivní pokožku

Značka NANOIL skrze svou nejnovější nabídku dokazuje, že i reaktivní a citlivá pokožka může být krásná. Tajemstvím receptury je mix přírodních složek, mezi kterými nenajdeme žádné dráždivé aromatické látky, alkoholy či umělé složky. Nanoil Anti-Redness Face Serum obsahuje vše co je nutné pro péči o reaktivní pokožku. Obličejové sérum je zároveň nesmírně lehké, snadno se absorbuje a neucpává přitom póry. V jeho tmavé lahvičce naleznete:

  • Extrakt z lípy – známý zklidňujícím a protizánětlivým účinkem. Také posiluje slabé cévy.
  • Cypřišový extrakt – zklidňuje a chrání pokožku před podrážděním, vyživuje a stahuje kapiláry.
  • Extrakt z kaštanu – posiluje cévy a zabraňuje krvácení způsobené slabými kapilárami.
  • Extrakt z kořenů Boerhavia Diffusa – rostlinný antioxidant známý schopností zpomalit stárnutí a vyrovnat tón pokožky. Také zklidňuje reaktivní pokožku.
  • Lecitin – vyživuje a vyhlazuje pokožku a zabraňuje ztrátám vody.

Nanoil nejlepší obličejové sérum pro citlivou pokožku

V kombinaci dokáží všechny ingredience společně vytvořit zkrášlující koktejl, který je šetrný, ale zároveň efektivní. Každodenní aplikace séra Nanoil posílí slabé kapiláry, eliminuje hypersenzitivitu, zklidní pokožku a zabrání zarudnutí. Kromě toho NANOIL Anti-Redness Face Serum eliminuje známky stárnutí, posílí pokožku a také ji zkrášlí.

Chcete se o séru NANOIL dozvědět více? Navštivte nanoil.cz a objevte všechny benefity užívání séra Anti-Redness Face Serum a dalších produktů značky pro péči o vlasy, pokožku a tělo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další článek

Nanoil Heat Protectant Spray - nejlepší ochrana vlasů před teplem

Út Led 31 , 2017
Ochrana před tepelným poškozením je během stylingu nesmírně důležitá, jelikož díky ní chráníme vlasy před všemi negativními dopady vysoké teploty na jejich strukturu. Vlasy jsou vystaveny tepelnému poškození kdykoliv je fénujeme, žehlíme či natáčíme. Pokud tedy chcete chránit své vlasy před poškozením, aniž byste museli přestat užívat své oblíbené stylingové […]
ochrana před teplem na vlasy Nanoil