Nový look řas s cluster řasami od Nanolash – DIY Lash Extensions!

umělé řasy

Krásné a zdravé řasy poskytují vašim očím to nejkrásnější orámování. V případě většiny žen jsou však řasy poměrně krátké a jemné. Není tedy divu, že ženy dychtivě experimentují s různými zkrášlujícími procedurami a kosmetikou, aby dosáhly uspokojivého výsledku. Ukázalo se, že umělé řasy od Nanolash – DIY Lash Extensions by mohly být to nejlepší řešení!

Proč je DIY prodloužení řas tak oblíbené?

Možnosti, které nabízí moderní kosmetologie, jsou prakticky nekonečné. Není proto divu, že ženy tolik touží využívat rozmanitost nabízených kosmetických procedur.

Prodlužování řas je neinvazivní a zcela bezbolestný proces, který zajišťuje uspokojivé výsledky během několika hodin. Zkušené kosmetičky vyberou ty vhodné umělé řasy a lepidlo a poté provedou úpravu, jejíž účinky mohou přetrvávat i několik týdnů.

Prodlužování řas se stalo extrémně populární, a to hlavně kvůli známým osobnostem. Kim Kardashian, Rihanna a další celebrity vždy vynikají svým svůdným vzhledem. Oslňují svými dokonale upravenými vějíři a svádějí svým pohledem.

Ne každá žena je však ochotna trávit hodiny svého drahocenného času, aby získala tyto podmanivé řasy. Také ne každá žena se rozhodne pro semipermanentní styling, který není možné změnit, kdykoliv se jí zlíbí.

Proto mohou být cluster řasy od Nanolash pro domácí aplikaci jedním z těch nejlepších řešení. Umožňují vám dosáhnout přirozeného, ale přesto výrazného efektu za pouhých 10 minut!

Co je důležité vědět o DIY Eyelash Extensions od Nanolash?

DIY Eyelash Extensions jsou cluster řasy pro vlastní aplikaci doma. Jejich aplikace zabere pouhých 10 minut a váš pohled vydrží až 5 dní.

Tyto umělé řasy od Nanolash vám umožní vytvořit jakýkoli vzhled řas, na který máte právě chuť. Jsou perfektní jak pro přirozený efekt pro každodenní nošení, tak pro objemné řasy jako je Russian Volume.

Dámy si mohou vybrat až z 8 stylů řas. Jedno pouzdro obsahuje 36 trsů, které jsou rozděleny do 3 délek: 10, 12 a 14 mm. Za předpokladu, že se na jednu aplikaci použije 4-5 trsů, řasy vystačí až na 4 aplikace.

Můžete si také pořídit kompletní sadu na DIY prodloužení řas. Kromě cluster řas získáte také:

  • bonder – jedná se o speciální přípravek pro nanášení trsů řas. Vyrovnává barvu vašich přírodních řas jako řasenka;
  • sealer – pomáhá odstranit lepkavou vrstvu po aplikaci;
  • remover – jedná se o přípravek pro odstranění trsů řas bez poškození vašich přirozených řas;
  • aplikátor na řasy – pomáhá s nanášením trsů a je vyroben z nerezové oceli.

Produkty v sadě se dodávají ve velikostech 5 ml a vydrží dlouhodobě.

Jak si prodloužit řasy samy doma?

DIY Eyelash Extensions se vyznačuje extrémně jednoduchou aplikací. Vše, co musíte udělat, je nanést vrstvu bonderu a počkat asi 30-60 sekund, dokud nebude lepkavý. Poté vše, co musíte udělat, je aplikovat umělé cluster řasy. Pak už jen stačí dokončit váš vzhled pomocí sealeru, abyste odstranily lepkavou vrstvu.

Ženy, které nemají předchozí zkušenosti s prodlužováním řas, by si s takovou aplikací měly poradit bez námahy.

umělé řasy

DIY Lash Extensions od Nanolash – přehled

Proces domácího prodloužení řas pomocí jemných cluster řas od Nanolash je skutečným potěšením. Trsy řas se perfektně přizpůsobí tvaru oka a výdrží až 5 dní.

Jednoduchá aplikace, která zabere pouhých 10 minut, je největší výhodou DIY Lash Extensions. Navíc díky rozmanitosti segmentových řas si budete moci vytvořit jakýkoli vzhled, na který máte právě chuť.

DIY Eyelash Extensions od Nanolash lze bezpečně nazvat prémiovým produktem. Konečně, díky těmto cluster řasám, domácí prodlužování řas už není jen snem.

Další článek

Žebříček 6 nejlepších umělých trsových řas pro domácí použití

Pá Zář 30 , 2022
Domácí prodloužení řas? Dnes je to možné! Mnoho kosmetických značek příchází na trh se svými trsovými řasami, aby si je ženy mohly aplikovat samy doma. Každá kosmetická značka samozřejmě tvrdí, že prívě ten její výrobek je ten nejlepší. Jak to ve skutečnosti je? Objevte TOP 6 produktů pro vlastní domácí […]