Tři nové maskary od společnosti Delia Cosmetics – Argan, Collagen a Keratin Lash

Delia Cosmetics znovu kupuje masážní trh s novou řadou řasenek založenou na technologii beztíže. Jejich nové maskary Argan, Collagen a Keratin Lash se počítají mezi nejprodávanější kategorie řasenek. Od základního pohlcování vody, hydrataci, lesklou barvu (barevný odstín) až po mírné pružení jsou tyto maskary svěží, inovativní a snadno použitelné. V této příručce vám ukážeme, jak najít ty pravé produkty pro váš typ pleti nebo typ řas a jak je aplikovat.

Co jsou a jaké mají účinky arganová, kolagenová a keratinová maskara?

Arganová maskara je úžasný produkt, který je bohatý na arganový olej. Arganový olej je velmi dobrý pro řasy a rty, protože posiluje a zvlhčuje. Dobře nastříkaná arganová maskara dokáže zvýšit objem a délku vlasů, a navíc je velmi snadné se ji zbavit. Může poskytnout i lesk, který můžete udržovat až po dobu 10 hodin.

Collagenova mascara je ideální pro ty s tmavšími nebo barvenými řasami, které mají tendenci být hrubší nebo suchší, protože pomáhá obnovovat jejich pružnost a objem. Má speciální formuli, která umožňuje, aby se vlasy více zvlnily a vypadaly hustší. Správně aplikovaná kolagenová mascara drží řasy lesklé po dobu 8 až 10 hodin.

Keratinová mascara je jedna z nejvíce univerzálních maskar poskytujících dlouhodobou hydrataci, kterou vaše řasy potřebují. Je bohatá na keratin, který podporuje zdraví a rychlý růst řas a obnovuje jejich přirozený lesk. Také poskytuje světelný objem, aby řasy vypadaly více vyváženě. Navíc, aplikace je jednoduchá a vydrží až 10 hodin.

Jak se aplikují Argan, Collagen and Keratin Lash maskary?

Prvním krokem před aplikací maskary bude hydratace. Je to nutné k tomu, aby se řasy dostaly do skvělého stavu, aby se maskara mohla snadno aplikovat. Abyste dosáhli nejlepší možného výsledku, je důležité, aby se řasy namáčely po dobu několika minut ve vlažné vodě s bambuckým máslem nebo ricinovým olejem. Před aplikací maskary, oblíkněte si svou řasenku s opatrností a šminky stříkacího stroje otočte kolem očí a směrem nahoru.

Následně můžete začít aplikovat maskaru. Prvním krokem je nanést maskaru na spodní řasy. Vdechněte a napněte si horní víčko, abyste mohli dostat maskaru blíže ke kůži. Poté naneste maskaru na horní řasy. Jakmile dokončíte napříkladné nanášení na obě strany, ujistěte se, že jste nanášeli správně produkt, opatrujíc si, že každá re bude mít vrstvu maskary. Nakonec se ujistěte, že řasy jsou po celé délce pokryty jemným a správným množstvím. Jakmile je vrstva maskary na řasách správně vytvořená, můžete znovu otřít přebytečný produkt outletsním ubrouskem. Hotovo!

Místo toho, abyste své řasy používali jako kleště, můžete použít vodu a ong u, abyste je oddělily a zvětšily. Ujistěte se, že účinek této lahodné maskary nezmizí. Teď je čas, abyste dosáhli žhavého, lesklého vzhledu.

Jak si vybrat tu pravou maskaru podle typu řas?

Je důležité vybrat si maskaru, která bude fungovat pro váš typ řas. Chcete-li osvěžit syté řasy, doporučujeme arganovou maskaru, která jim dodá objem a lesk. Pokud máte tmavé a suché řasy, kolagenová maskara je pro vás nejlepší volbou. Tato maskara dodá vašim řasám objem a hydrataci. Také je vhodná pro barvené řasy. A pokud máte tenčí řasy, keratinová mascara je tou pravou volbou, která je obnoví, dá jim objem a lesklou barvu. Ať už si vyberete jakoukoli z těchto maskar, Delia Cosmetics vám zaručí, že jejich produkty splní vaše očekávání.

Závěr

Delia Cosmetics jde znovu na trh s novou řadou maskar, a to Argan, Collagen a Keratin Lash. Tato tři maskary se běžně prodávají díky své úžasné schopnosti dokonale pokrýt a posílit vaše řasy. Poskytují dlouhotrvající efekty jako hydrataci, lesklou barvu a objem. Také se jednoduše apl

Další článek

Najnovější trendy ve vlasových produktech a technologiích

St Čvn 14 , 2017
Vypadá to, že ve světě krásy máme něco nového na každé roční období, ať už jde o nové barvy na vlasy, nové účesy nebo nové přístroje na úpravu vlasů. Zde jsou nejnovější trendy ve vlasových produktech a technologiích. Trendy ve vlasových produktech Nové produkty na vlasy jsou stále více zaměřené […]